Hygienické podmínky pro konání kurzů od 24. 5. 2021


Vážené klientky, vážení klienti,
na základě uvolňování vládních nařízení postupně obnovujeme konání přerušených lekcí. V týdnu od 24. 5. obnovujeme konání lekcí Lady latino a od 29. 5. s omezenou kapacitou otevíráme také sobotní tančírny. Jakmile bude možné obnovit i další skupiny (dospělí, mládež), budeme účastníky kurzů informovat e-mailem. Rádi bychom vás na této stránce informovali o aktuálních provozních pravidlech, prosíme vás o jejich dodržování a spolupráci. Chceme rozdávat radost tancem, ale zároveň se chovat odpovědně. 1. Na lekce přijďte jen, jste-li zcela zdraví, bez příznaků respiračního onemocnění.
 2. V souladu s obecnými pravidly pro povinné testování osob se každý klient musí při příchodu do naší provozovny prokázat:
  1. buď negativním výsledkem testu na Covid-19, u AG testu ne staršího 3 dnů, u PCR testu ne staršího 7 dnů. Lze použít i výsledek posledního testování v práci či ve škole. Cena testu není zahrnuta v ceně lekce / vstupenky. V případě potřeby je možné zakoupit u prezence u vstupu na lekci antigenní Covid-19 výtěrový rychlotest za poplatek 100,- Kč vč. DPH. Počítejte však prosím s 15ti minutovým intervalem pro vyhodocení testu a přizpůsobte svůj příchod tomu, abyste stihl/a začátek lekce / akce.
  2. nebo potvrzením o prodělání nemoci Covid-19 ne starší 180 dnů (pozitivní výsledek testu)
  3. nebo potvrzením o očkování (1. dávka aplikovaná před více než třemi týdny)
  U vstupu Vás poprosíme o podepsání čestného prohlášení o splnění jedné z těchto podmínek. V případě, že klient odmítne podepsat čestné prohlášení, případně odmítne být testován ve vyčleněném prostoru provozovny, nesmí být dle nařízení MZČR do provozovny vpuštěn. Stejná pravidla platí i pro lektory a další personál taneční školy, který je pravidelně testován.
 3. Všechny osoby v prostoru provozovny musí mít ústa a nos zakryty respirátorem či jiným ochranným prostředkem v souladu s pravidly platnými napříč ostatními sektory. Během lekcí malých skupin do 12 osob (Lady latino) a volného tréninku do 30 osob (tančírna pro 15 párů) nemusí mít klient ani lektor nasazenou ochranu dýchacích cest (výjimka pro sport platná od 18. 5. 2021). U hromadných akcí do 50 osob (speciálky pro mládež, lekce kurzů pro dospělé) je ochrana dýchacích cest povinná i během tance (doporučujeme nano roušky, které zajišťují dostatečnou ochrannu při menším odporu oproti respirátoru). Při příchodu, odchodu a během pohybu ve společných prostorách (šatny, toalety apod.) je však respirátor nadále povinný.
 4. Bezprostředně po vstupu do našich prostor prosím použijte připravené dezinfekční prostředky na ruce, stojany s desinfekcí jsou viditelně označeny ve vstupním foyeru. Dodržujte prosím pravidla maximálního možného odstupu od ostatních klientů a personálu.
 5. Šatny a šatní skříňky mohou být zatím používány jen pro odkládání věcí, nikoliv pro převlékání. Po dobu platnosti tohoto pravidla vás proto prosíme o příchod na lekci již v tanečním oblečení.
 6. V případě, že se v sále střídá více skupin za sebou, musí být po skončení lekce a odchodu předcházející skupiny nejprve sál důkladně vyvětrán a teprve poté bude umožněný vstup následující skupině. Do sálu proto prosím vstupujte až na základě pokynu našeho personálu. Všechny sály, kde působíme, mají buď okna (Žofín, Slovanský dům) nebo vlastní přívod a odvod vzduchu na střechu budovy s nucenou cirkulací vzduchu (palác Charitas a další), která funguje nepřetržitě během kurzů, vzduchotechnika je pravidelně dezinfikována.
 7. Z důvodu dodržení povolené kapacity zatím není možné nahrazovat lekce kurzů lady latino v jiných než dopoledních termínech. Termíny pro náhradu lekcí vám nabídneme po navýšení povolené kapacity nebo v rámci open class po skončení aktuálního turnusu kurzů.

Tato pravidla se mohou změnit v závislosti na usnesení vlády nebo situace v prostorech, ostatní pravidla vyplývající z našich obchodních podmínek zůstávají v platnosti nadále tak, jako tomu bylo dříve.

V Praze dne 24. 5. 2021

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, můžete nám také napsat přes Messenger.

Telefon:

732 88 88 99 (mobil a WhatsApp)
226 25 82 62 (kancelář)
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin.

Poštovní adresa a pokladna:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Otevírací doba pokladny:
Pokladna je dočasně uzavřena, kancelář funguje standardně dále. V případě potřeby si můžete předem sjednat osobní schůzku.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?