Aktuální hygienické podmínky pro konání lekcí a akcí:


Vážené klientky, vážení klienti,
rádi bychom vás na této stránce informovali o aktuálních provozních pravidlech, prosíme vás o jejich dodržování a spolupráci. Chceme rozdávat radost tancem, ale zároveň se chovat odpovědně.


  1. Na lekce přijďte jen, jste-li zcela zdraví, bez příznaků respiračního onemocnění.
  2. Aktuálně (od 9. 2. 2022) není potřeba se u vstupu prokazovat očkováním, ani prodělanou nemocí či testem.
  3. Všechny osoby ve vnitřních prostorách musí mít ústa a nos zakryty respirátorem či jiným ochranným prostředkem v souladu s pravidly vyhlášenými MZČR a vládou ČR. Během sportovní aktivity není ochrana dýchacích cest povinná. Při příchodu, odchodu a během pohybu ve společných prostorách (šatny, toalety apod.) je respirátor povinný.
  4. Bezprostředně po vstupu do našich prostor prosím použijte připravené dezinfekční prostředky na ruce, stojany s desinfekcí jsou viditelně označeny ve vstupním foyeru. Dodržujte prosím pravidla maximálního možného odstupu od ostatních klientů a personálu.
  5. Do sálu prosím vstupujte až na základě pokynu našeho personálu poté, co jej opustí předchozí skupina. Všechny sály, kde působíme, mají buď okna (Žofín, Slovanský dům) nebo vlastní přívod a odvod vzduchu na střechu budovy s nucenou cirkulací vzduchu (palác Charitas a další), která funguje nepřetržitě během kurzů, vzduchotechnika je pravidelně dezinfikována.

Tato pravidla se mohou změnit v závislosti na usnesení nařízení MZČR či vlády ČR nebo situace v prostorech, ostatní pravidla vyplývající z našich obchodních podmínek zůstávají v platnosti nadále tak, jako tomu bylo dříve.

Aktualizováno dne 9. 2. 2022

Kontaktujte nás

E-Mail

mail@vavruska.info
E-mailové dotazy preferujeme, odpovídáme obratem, obvykle do 24 hodin.

Telefon:

732 88 88 99
226 25 82 62
Telefonujte, prosím, v pracovní dny od 10.00 do 17.00 hodin.

Poštovní adresa:

Taneční škola Vavruška
Palác Charitas
Karlovo náměstí 5
120 00 Praha 2
Pokud s námi potřebujete vyřešit cokoliv osobně, domluvte si prosím termín schůzky v naší kanceláři na Karlově náměstí 5.

Napište nám


Newsletter

Chcete být informování o všem, co se v taneční škole děje?