Česky / English Praha / Plzeň

Srdečně vás zveme na závěrečný ples pokračovacích kurzů:

Pozvánka na Závěrečný ples pokračovacích kurzů pro mládež

Předprodej vstupenek začíná od 13. května 2019.

Ples se koná v Lucerně ve čtvrtek 6. června od 20.00 do 00.00 hodin.
Sál pro příchod hostů bude otevřen od 19.30 hodin.

Těšit se můžete na 4 hodiny skvělé hudby a tance s orchestrem, předtančení účastníků pokračovacích kurzů - každý kurz natrénoval jedno vystoupení. Čeká Vás také taneční soutěž absolventů pokračovacích kurzů. Závěrečný ples bude zkrátka rozloučení s taneční sezónou v rytmu nejlepší zábavy.

Předprodej vstupenek od 13. května 2019. Pro současné účastníky aktuálně probíhajících jarních pokračovacích tanečních kurzů pro mládež jsou určeny vstupenky K TANCI za 250,- Kč, které platí jen spolu s průkazkou letošního účastníka kurzu. V prodeji jsou jen v papírové (fyzické) podobě při vyučovacích lekcích v paláci Charitas na Karlově náměstí 5 a v hotelu DAP v Dejvicích. Vstupenky "k tanci" tedy není možné koupit on-line na webu.

Vstupenky k sezení za 300 - 350,- Kč pro rodiče a hosty budou k dostání online na našem webu (vstupenky zaplatíte platební kartou a přijdou Vám v elektronické podobě na Váš e-mail) nebo si je můžete přijít koupit osobně a zaplatit hotově do naší stálé pokladny na Karlově náměstí 5, která je otevřena od pondělí do pátku od 13.00 do 19.00 hodin. V pokladnách lze za vstupenky platit pouze v hotovosti a dostanete je vytištěné v papírové podobě. Rezervace vstupenek z organizačních důvodů neprovádíme, děkujeme za pochopení.

V odkazech níže najdete fotky a adresu sálu, kde se ples koná, plánek stolového uspořádání a adresu naší pokladny, kde lze zakoupit vstupenky, s aktuální otevírací dobou.Taneční sályTaneční sály Plesy a akceProdej vstupenek Oblečení do kurzuOblečení do kurzu Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna