Česky / English Praha / Plzeň

Srdečně Vás zveme na Vánoční plesy kurzů pro mládež:

Pozvánka na Vánoční ples pro mladeže

Předprodej vstupenek již začal, pokud se nevyprodají v předprodeji, budou vstupenky k dostání i v den akce na místě, ale nedoporučujeme vzhledem k velkému zájmu nákup vstupenek odkládat.


Největší událost první poloviny tanečních kurzů. Těšit se můžete na skvělou hudbu v podání orchestru Golden Big Band Praha, předtančení hvězdných tanečních párů, sólo s rodiči, soutěž a především večer plný tance a zábavy.

Ples se koná třikrát se stejným programem:

 • Ve středu 13. prosince 2017 od 19:00 do 23:30 v Lucerně pro kurzy M10, M11, M12, M16, (M13)
 • Ve čtvrtek 14. prosince 2017 od 19:00 do 23:30 v Lucerně pro kurzy M04, M05, M13, M14, M17
 • V pátek 15. prosince 2017 od 19:00 do 23:30 v Lucerně pro kurzy M01, M02, M03, M18, M19
 • Ples je vstupenková akce kurzů pro mládež, není součástí kurzu, doporučujeme účastníkům kurzu, aby si předem domluvili partnera / partnerku (jednoho či více), s nimiž si během večera chcete zatančit.
 • Rozdělení termínů podle kurzů (viz pozvánka a rozpis lekcí) je doporučené, pokud se domluví v páru dívka s chlapcem, mohou si z termínů vybrat. Kapacita jednotlivých plesů je omezena, doporučujeme zakoupit vstupenky včas, před konáním plesu může být termín, o který máte zájem, nebo který je doporučený pro Váš kurz, už zcela vyprodaný.

  Předprodej vstupenek:

  Vánoční ples je doprovodná "VSTUPENKOVÁ AKCE" tanečních kurzů pro mládež 2017/2018 a není součástí vyučovacích lekcí obsažených v ceně kurzu. Cenově zvýhodněné vstupenky "K TANCI" pro současné účastníky tanečních kurzů pro mládež stojí 250,- Kč a platí pouze spolu s platnou průkazkou letošního účastníka kurzu.

  Vstupenky k sezení pro rodiče a hosty jsou cenově odstupňované podle místa k sezení: viz plán stolového uspořádání LUC.

 • Lucerna: stoly bez výhledu na parket - všechna patra: 300,- Kč
 • Lucerna: 2. balkon, stoly s výhledem na parket: 350,- Kč
 • Lucerna: Přízemí, stoly s výhledem na parket: 380,- Kč
 • Lucerna: 1. balkon, stoly s výhledem na parket: 400,- Kč
 • Lucerna: Lože (prodej pouze vcelku): 400,- Kč za 1 místo + 1 místo v loži zdarma (např. lože pro 7 osob = 6 x 400 = 2.400,- Kč).
 • Vstupenky jsou k dostání na lekcích ve Slovanském a Obecním domě či na Žofíně a v naší stálé pokladně v Paláci Charitas - Karlovo náměstí 5.
  Pokladna je otevřena od pondělí do pátku od 13:00 do 19:00. V pokladně lze platit pouze hotově. Bankomaty Komerční banky a České spořitelny jsou přímo v budově.

  Na ples je vhodné přijít ve formálním společenském oblečení.

  dívky: společenské večerní šaty doporučujeme dlouhé, krátké však mohou také být
  pánové: tmavý oblek se společenskou košilí, kravatou či motýlkem
  rodiče a hosté: společenské večerní šaty / oblek se společenskou košilí, kravatou či motýlkem

  V odkazech níže najdete fotky a adresu sálu, kde se ples koná, plánek stolového uspořádání, doporučené oblečení na ples a adresu naší pokladny, kde lze zakoupit vstupenky:  Taneční sályTaneční sály >Plánek sáluStolové uspořádání Oblečení do kurzuOblečení do kurzu Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna