Česky / English Praha / Plzeň

Zveme Vás na ples s neopakovatelnou předvánoční atmosférou:

Pozvánka na Vánoční ples pro dospělé

Ples se koná v sobotu 1. prosince 2018 ve velkém sále Lucerny, předprodej vstupenek od 5. 11. on-line na našem webu.


Večerem provází Jakub Vavruška, těšit se můžete kromě dobré hudby a tance také na předtančení hvězdných tanečních párů, sérii vánočních tanečních hitů a mnoho zábavy. K tanci bude hrát Kolínský big band, o jehož kvalitách nejlépe vypovídá to, že v posledních letech doprovází všechny vrcholové soutěže ve společenském tanci, mimo jiné finále Mistrovství České republiky.

Jedná se o ples pro dospělou společnost (kurzy pro vysokoškoláky a dospělé), taneční kurzy pro mládež mají své plesy v jiných termínech (úterý 11., středa 12. a čtvrtek 13. prosince). Jako jediná taneční škola v Praze nespojujeme plesy kurzů pro dospělé s plesem kurzů pro mládež.

Prohlédněte si fotogalerii z minulých ročníků, které se konaly ve Slovanském domě:
Vánoční ples 2015, Vánoční ples 2014, Vánoční ples 2013, Vánoční ples 2012.

Vstupenky v cenovém rozpětí od 350 do 490 Kč jsou k dostání od 5. listopadu 2018 buď elektronicky na našem webu (on-line platba platební kartou) nebo ve stálé pokladně Taneční školy Vavruška v Paláci Charitas, Karlovo náměstí 5. Pokladna je otevřena od pondělí do pátku od 13.00 do 19.00 hodin. V pokladně lze platit pouze hotově. Bankomaty Komerční banky a České spořitelny jsou přímo v budově.

Na ples je vhodné přijít ve formálním společenském oblečení.

dámy: společenské večerní šaty - ideálně dlouhé, mohou být i krátké
pánové: tmavý oblek nebo smoking se společenskou košilí, kravatou či motýlkem.

V odkazech níže najdete fotky a adresu sálu, kde se ples koná, plánek stolového uspořádání, fotografie z loňského ročníku a adresu naší pokladny, kde lze zakoupit vstupenky, s aktuální otevírací dobou:Taneční sályTaneční sály Plesy a akcePlesy a akce Foto & VideoFoto & Video Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna