Česky / English Praha / Plzeň

Zveme Vás na ples s neopakovatelnou předvánoční atmosférou:

Pozvánka na Vánoční ples pro dospělé

Ples se koná v sobotu 9. prosince 2017 ve Slovanském domě, předprodej vstupenek od 1. 11. on-line na našem webu.


Hrát a tančit se bude v obou sálech Slovanského domu, ve Velkém sále se můžete těšit na skvělý a temperamentní taneční orchestr Timbre music, v Malém sále Vám výběr nejlepší současné hudby k tanci budou hrát naši DJs.

Večerem provází Jakub Vavruška a Tereza Prucková, těšit se můžete na předtančení hvězdných tanečních párů, sérii vánočních tanečních hitů, mnoho skvělé hudby, tance a zábavy.

Jedná se o ples pro dospělou společnost (kurzy pro vysokoškoláky a dospělé), taneční kurzy pro mládež mají své plesy v jiných termínech (středa 13., čtvrtek 14. a pátek 15. prosince). Jako jediná taneční škola v Praze nespojujeme plesy kurzů pro dospělé s plesem kurzů pro mládež.

Prohlédněte si fotogalerii z minulých ročníků:
Vánoční ples 2015, Vánoční ples 2014, Vánoční ples 2013, Vánoční ples 2012.

Vstupenky v cenovém rozpětí od 350 do 490,- Kč jsou k dostání od 1. listopadu 2017 buď elektronicky na našem webu (on-line platba platební kartou) nebo ve stálé pokladně Taneční školy Vavruška v Paláci Charitas, Karlovo náměstí 5. Pokladna je otevřena od pondělí do pátku od 13.00 do 19.00 hodin. V pokladně lze platit pouze hotově. Bankomaty Komerční banky a České spořitelny jsou přímo v budově a dále během lekcí kurzů pro dospělé ve Slovanském domě.

Na ples je vhodné přijít ve formálním společenském oblečení.

dámy: společenské večerní šaty - ideálně dlouhé, mohou být i krátké
pánové: tmavý oblek nebo smoking se společenskou košilí, kravatou či motýlkem.

V odkazech níže najdete fotky a adresu sálu, kde se ples koná, plánek stolového uspořádání, fotografie z loňského ročníku a adresu naší pokladny, kde lze zakoupit vstupenky, s aktuální otevírací dobou:Taneční sályTaneční sály Plesy a akcePlesy a akce Foto & VideoFoto & Video Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna