Česky / English Praha / Plzeň

Srdečně Vás zveme na lednovou "Maškarní" kurzů pro mládež

Pozvánka na Maškarní bál

Aktualizace pátek 25. ledna:
na oba termíny makšarní jsou vstupenky "K TANCI" již zcela vyprodány, děkujeme za Váš zájem.

Předprodej vstupenek probíhal od 14. ledna, do 24. 1. byly vstupenky k dostání, vyprodaly se jeden pracovní den před akcí.


Těšit se můžete na karnevalový rej pestrobarevných masek a nápaditých převleků, které budou soutěžit o nejlepší kostým večera, dále na téměř tři hodiny tance s doprovodem orchestru, sólo účastníků kurzu s rodiči a mnoho dalšího!

Maškarní trvá 3 hodiny (180 minut včetně přestávek) a koná se ve Slovanském domě v neděli 27. ledna od 16.00 do 19.00 a od 19.30 do 22.30 (dvě stejně akce za sebou), každý si může libovolně vybrat dřívější či pozdější termín. Protože se jedná o doprovodnou "VSTUPENKOVOU AKCI", která není součástí lekcí kurzu, doporučujeme, abyste se domluvili v páru nebo větší partě, s kým na maškarní půjdete.

Vstupenky k tanci (pro aktuální účastníky tanečních kurzů pro mládež) stojí 200,- Kč a jsou k dostání pouze fyzicky v papírové podobě na vyučovacích lekcích, vstupenky k sezení pro rodiče a hosty stojí 250,- Kč a jsou k dostání buď online na našem webu (vstupenky zaplatíte platební kartou a přijdou Vám v elektronické podobě na Váš e-mail) nebo si je můžete přijít koupit osobně a zaplatit hotově do naší stálé pokladny na Karlově náměstí 5, která je otevřena od pondělí do pátku od 13.00 do 19.00 hodin, k dispozici budou i v mobilních pokladnách před začátkem vyučovacích lekcí ve Slovanském a Obecním domě či na Žofíně. V pokladnách lze za vstupenky platit pouze v hotovosti a dostanete je vytištěné v papírové podobě. Rezervace vstupenek z organizačních důvodů neprovádíme, děkujeme za pochopení. online .

Oblečení:

dívky a chlapci: masky, kostýmy, převleky
rodiče a hosté: méně formální, ale přesto společenské oblečení (např. sako + džíny) = rodiče tedy nechodí v maskách :-)

V odkazech níže najdete fotky a adresu sálu, kde se prodloužená koná, plánek stolového uspořádání, fotky z předloňského ročníku a adresu naší pokladny, kde lze zakoupit vstupenky:Taneční sályTaneční sály Plesy a akceProdej vstupenek Foto & VideoFoto & Video Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna