Česky / English Praha / Plzeň

Srdečně Vás zveme na GALA PLES s královsky volným parketem

Pozvánka na Gala ples pro dospělé

Ples se koná v sobotu 28. ledna 2017 ve Slovanském domě, předprodej vstupenek od 1. prosince 2016.


Již po sedmé Vás zveme na unikátní ples s velmi omezenou kapacitou pro Váš dokonalý požitek z tance. Celý večer Vám bude hrát velký orchestr Golden Big Band Praha se svými zpěváky a sólisty a těšit se můžete i mnoho dalších exkluzivních zážitků.

Prohlédněte si fotogalerii z loňského ročníku:
Gala ples 2016.

Vstupenky za 690,- Kč (galerie) a 890,- Kč (parket, banketní stoly) jsou k dostání od 1. prosince 2016 nově buď elektronicky na našem webu (on-line platba platební kartou) nebo stejně jako dříve ve stálé pokladně Taneční školy Vavruška v Paláci Charitas, Karlovo náměstí 5. Pokladna je otevřena od pondělí do pátku od 13:30 do 20:00. V pokladně lze platit pouze hotově. Bankomaty Komerční banky a České spořitelny jsou přímo v budově a dále během lekcí kurzů pro dospělé ve Slovanském domě.

Na ples je vhodné přijít ve formálním společenském oblečení.

dámy: společenské večerní šaty
pánové: tmavý oblek nebo smoking se společenskou košilí, kravatou či motýlkem.

V odkazech níže najdete fotky a adresu sálu, kde se ples koná, plánek stolového uspořádání, fotografie z loňského ročníku a adresu naší pokladny, kde lze zakoupit vstupenky, s aktuální otevírací dobou:Taneční sályTaneční sály Plesy a akcePlesy a akce Foto & VideoFoto & Video Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna