Česky / English Praha / Plzeň

Nahrazování kurzů pro vysokoškoláky a dospělé

Náhrady lekcí

Pokud nemůžete výjimečně z vážných důvodů přijít na některou z lekcí svého kurzu, můžete si touto aplikací rezerovat lekci náhradní.

Náhradu je dobré rezervovat s co největším předstihem, aby pro Vás ještě byla v paralelních kurezch volná místa - pokud již nejsou, nic s tím nemůžeme udělat! Nahradit lze nově až polovinu kurzu!Rezervace náhradních lekcí v kurzech pro vysokoškoláky a dospělé

Jak nahrazování funguje?

Nejprve zadejte svoje heslo, které máte uvedeno na průkazce. Pokud průkazku zatím nemáte, je uvedeno v úvodním e-mailu, který jste od nás dostali po přihlášení do kurzu. Heslo je společné pro celý pár (partnera i partnerku). Ve druhém kroku vyberete lekci, na kterou nemůžete přijít. Ve třetím kroku Vám systém vypíše všechny paralelní termíny v ostatních kurzech. Vyberete jeden z nich, zadáte e-mailovou adresu, na kterou chcete poslat potvrzení o náhradě, kliknete na rezervovat - a to je celé! Na e-mail Vám přijde potvrzení o rezervaci. Potvrzení si v papírové nebo elektronické podobě přineste s sebou na náhradní lekci.

  • P O Z O R ! Náhradu již nebude možné vzít zpět.
  • Po rezervování náhradní lekce dojde k odhlášení této lekce z Vašeho řádného kurzu.
  • Po rezervování náhradní lekce nelze přijít na původní lekci Vašeho původního kurzu, i kdyby důvod nahrazování pominul.
  • Prosíme Vás, abyste rezervovali náhradní termín jen pokud jste si jisti, že z vážných důvodů nebudete moci přijít.
  • Prosíme Vás, pokud náhradu provedete, abyste ji dodrželi.
  • Nahradit nahrazovanou lekci z organizačních důvodů nelze.

KROK 1/4:

Zadejte svoje heslo (je uvedeno na průkazce a v úvodním e-mailu), je společné pro celý pár: