Česky / English Praha / Plzeň
Naši učitelé

Dárkový poukaz

Kterýkoliv taneční kurz z naší nabídky můžete darovat formou dárkového certifikátu svým blízkým. Na počkání a zdarma Vám jej vystavíme u nás v pokladně.

Darováním párového kurzu uděláte radost partnerovi i sobě :-)


Darujte nevšední taneční zážitek

Vyberte si z nabídky našich aktuálních tanečních kurzů a darujte je svému partnerovi nebo svým kamarádům, rodičům, dětem...

Jak postupovat při objednávce tanečního kurzu, který chcete věnovat jako DÁREK:

Nejprve si prosím vyberte kurz, který chcete darovat, z naší aktuální nabídky. Pokud chcete místo konkrétního kurzu darovat poukaz na kurz dle výběru obdarovaného (případně na určitou finanční hodnotu použitelnou k úhradě libovolného kurzu), je to také možné, pak pokračujte dle instrukcí v odstavci 3. Platnost poukazu je 1 rok od data vystavení a lze jej samozřejmě použít i na další turnusy.

Vybraný kurz přihlaste vyplněním elektronické přihlášky. Pokud se jedná o párový kurz, v první části uveďte své údaje a v druhé části přihlášky (pro obdarovaného partnera/partnerku) uveďte jeho/její jméno a příjmení, ale znovu SVÉ kontaktní údaje (stejné jako ve Vaší první části přihlášky). Abychom potvrzovacím e-mailem, který se odesílá automaticky po vyplnění přihlášky, neprozradili Váš dárek, je opravdu důležité, abyste nikde neuvedli e-mail obdarované/ho. Pokud přihlášku vyplňuje třetí osoba, která se kurzu nebude účastnit (například pokud chcete darovat kurz svým kamarádům, rodičům, dětem apod.), vyplňte v přihlášce jména budoucích účastníků kurzu (obdarovaných), ale SVOJE (dárcovy) kontaktní údaje - všechny informace tak budou chodit přímo Vám.

Poté prosím přijďte kdykoliv v otevírací době naší pokladny na Karlově náměstí, kde prosím v hotovosti uhraďte cenu kurzu, na počkání zde dostanete dárkový certifikát na jméno obdarovaného. Vystavení certifikátu je zdarma! POZOR: pokladna má před Vánoci otevřeno jen do 20. prosince 2018, od 21. prosince do 2. ledna 2019 bude pokladna uzavřena.

Dárkový poukaz nelze vystavit ke vstupenkové akci (ples, tančírna apod.) ani k individuální lekci či na jednorázový seminář. Dárkové poukazy vystavujeme pouze ke klasickým tanečním kurzům pro mládež, vysokoškoláky, dospělé a na kurzy Lady latino.