Česky / English Praha / Plzeň
Naši učitelé

Hudba k tanci

Sháníte hudbu, na kterou byste doma mohli trénovat kroky, které se učíte v kurzech?

Na základě přání účastníků našich kurzů jsme vydali ve spolupráci s vydavatelstvím Radioservis již dvě vlastní CD s hudbou k tanci s jasným a zřetelným rytmem pro snadný nácvik tanečních kroků.


Vydáváme pro Vás vlastní CD s hudbou k tanci

Připravili jsme pro Vás nové CD: „Tančírna s českými orchestry“

Po velkém úspěchu našeho předchozího alba „Hybš hraje k tanci“ vydaného v roce 2007 přinášíme všem tanečníkům již druhé album s hudbou k tanci nazvané „Tančírna s českými orchestry“. Jedná se o výběr nahrávek z archivu legendárního Tanečního orchestru Československého rozhlasu a dalších předních českých kapel: Orchestru Karla Vlacha, Václava Hybše, Felixe Slováčka a řady dalších. Na albu najdete v instrumentálních aranžmá skladby k většině tanců, které se vyučují v tanečních kurzech. Velmi zřetelné a přesné rytmické pojetí usnadní tanec i začátečníkům a krásné evergreenové melodie dají interpretační prostor pokročilým tanečníkům.

Cena CD: jen 199,- Kč. Album dostanete v pokladně taneční školy v Paláci Charitas.


Obal CD

Naše první CD: „Hybš hraje k tanci“

Dobře tančit neznamená jen umět kroky, figury a variace. Kromě pohybového nadání a citu pro rytmus potřebujete ještě jednu podstatnou ingredienci: dobrou hudbu. Přestože společenský tanec zažívá v ČR nebývalý rozmach, česká cédéčka s vhodnou taneční hudbou téměř nenajdete. Oslovili jsme proto dirigenta a fenomenálního aranžéra Václava Hybše, abychom vytvořili album, které Vás již prvními tóny vyzve k tanci. Orchestr Václava Hybše patří mezi nejlepší světové taneční bandy, například již třikrát účinkoval na slavném plese Vídeňských filharmoniků, a doprovází řadu předních českých zpěváků.

Cena CD: jen 199,- Kč. Album dostanete v pokladně taneční školy v Paláci Charitas.