Vavruška - Taneční škola Plzeň Česky / English Plzeň / Praha
Taneční sály

Taneční sály

Je pro nás ctí, že Vás můžeme pozvat do nejkrásnějších tanečních sálů v Plzni. Kurzy pro mládež pořádáme v překrásném Velkém sále Měšťanské Besedy, působíme i v dalších sálech tétho nádherné secesní dominanty Plzně. Kurzy pro vysokoškoláky a dospělé pak pořádáme v komornějším prostředí Velkého sálu Alfy na Americké, jejíž parket však patří k největším v Plzni.


 • Měšťanská beseda - Velký sál
 • Alfa - Velký sál
 • Měšťanská beseda - Malý sál
 • Měšťanská beseda - Zrcadlový sál

 • Zveme Vás do nejkrásnějších tanečních sálů Plzně

  Velmi dbáme na to, abyste se v sálech, do kterých Vás zveme na lekce či ples, cítili dobře a aby jejich kulisy podtrhly jedinečnou atmosféru, kterou kvalitní taneční mají mít. Proto od samého počátku našeho působení v Plzni spolupracujeme s nejvýznamnějším kulturním a společenským centrem místního dění - s Měšťanskou besedou. Ve zdejších historických sálech se konají kurzy pro mládež, prodloužené lekce a závěrečné plesy.

  Naši klienti z řad studentů vysokokých škol a dospělých párů se pak velmi dobře cítí na největším plzeňském parketě, který nabízí další sál, v němž působíme - Alfa na Americké třídě.

  Kliknutím na fotogafie či názvy jednotlivých sálů získáte jejich přesnou adresu s mapou, popisem dopravní dostupnosti a fotogalerií z našich kurzů a akcí, které se v daném sále uskutečnily.  Taneční seznamkaTaneční seznamka Oblečení do kurzuCD s hudbou k tanci Dárkový poukazDárkový poukaz KontaktyKontakty