Vavruška - Taneční škola Plzeň Česky / English Plzeň / Praha
Naši učitelé

Dárkový poukaz

Kterýkoliv taneční kurz z naší nabídky můžete darovat formou dárkového certifikátu svým blízkým.

Darováním párového kurzu uděláte radost partnerovi i sobě :-)


Darujte nevšední taneční zážitek

Vyberte si z nabídky našich aktuálních tanečních kurzů a darujte je svému partnerovi nebo svým kamarádům, rodičům, dětem...

Jak postupovat při objednávce tanečního kurzu, který chcete věnovat jako DÁREK:

Nejprve si prosím vyberte kurz, který chcete darovat, z naší aktuální nabídky. Pokud chcete místo konkrétního kurzu darovat poukaz na kurz dle výběru obdarovaného (případně na určitou finanční hodnotu použitelnou k úhradě libovolného kurzu), je to také možné, pak pokračujte dle instrukcí v odstavci 3. Platnost poukazu je 1 rok od data vystavení a lze jej samozřejmě použít i na další turnusy.

Vybraný kurz přihlaste vyplněním elektronické přihlášky. Pokud se jedná o párový kurz, v první části uveďte své údaje a v druhé části přihlášky (pro obdarovaného partnera/partnerku) uveďte jeho/její jméno a příjmení, ale znovu SVÉ kontaktní údaje (stejné jako ve Vaší první části přihlášky). Abychom potvrzovacím e-mailem, který se odesílá automaticky po vyplnění přihlášky, neprozradili Váš dárek, je opravdu důležité, abyste nikde neuvedli e-mail obdarované/ho. Pokud přihlášku vyplňuje třetí osoba, která se kurzu nebude účastnit (například pokud chcete darovat kurz svým kamarádům, rodičům, dětem apod.), vyplňte v přihlášce jména budoucích účastníků kurzu (obdarovaných), ale SVOJE (dárcovy) kontaktní údaje - všechny informace tak budou chodit přímo Vám.

Po vyplnění přihlášky zašlete na e-mail info@tanecniplzen.cz své jméno a poštovní adresu, na kterou si budete přát certifikát zaslat. Hned jak dorazí Vaše platba za kurzovné, certifikát Vám pošleme.