Vavruška - Taneční škola Plzeň Česky / English Plzeň / Praha

Základní kurz pro vysokoškoláky

Termín konání:

Kurz se koná dvakrát do roka: v zimním semestru (říjen - prosinec) a v letním semestru (únor - květen). Zápis do nového turnusu zahájíme vždy po začátku předchozího turnusu. Aktuální přehled dnů a časů najdete v tabulce s přehledem kurzů a přihláškami.

Obtížnost kurzu:

Kurz je určen jak pro úplné začátečníky, tak pro ty, kteří do tanečních už chodili, ale chtějí si základní kroky a figury oživit. Prostě: všechno, co jste od tanečních na střední škole zapomněli, a mnoho nového navíc.

Náplň kurzu:

V kurzu se budeme věnovat oběma skupinám společenského tance: standardním (waltz, tango, valčík, foxtrot, polka, blues) i latinskoamerickým tancům (samba, chacha, rumba, jive, mambo). Začínáme sice od základních kroků, ale protože je obvykle hravě zvládáte, hned se dáme i do nových figur. Do každého z tanců se naučíte přibližně 4 - 5 tanečních figur a variací, což už je dost na to, abyste si příjemně zatančili na kterémkoliv plese, ať orchestr zahraje cokoliv.

Místo konání kurzů:

Nově zrekonstruovaný Společenský sál Alfa na Americké třídě v centru Plzně. Taneční sál je prostorný, klimatizovaný, s dobrým zázemím a možností občerstvení.

Délka a organizace kurzu:

Kurz trvá 10 lekcí - tedy 10 x 90 minut plných tance, hudby a zábavy! Oblečení do kurzů je neformální.

Cena kurzu a způsob přihlášení:

Cena klasického kurzu na 10 lekcí činí 1.250 Kč za osobu.
Cena zářijových opakovacích kurzů trvajících 3 lekce činí 375 Kč za osobu.
Hlásit se mohou i lidé vysokoškolákům věkově blízcí, kteří již nestudují, ti však platí plnou cenu kurzu, která činí 1.350,- Kč (studenti mají 200,- Kč slevu ze základní ceny kurzu).

Doporučujeme Vám přihlásit se co nejdříve, kurzy jsou obsazené často více než měsíc před jejich začátkem! Přihlásit se lze pouze v páru, pokud tanečního partnera/partnerku nemáte, najdete jej či ji v naší taneční seznamce.

TIP pro Vás:

V průběhu celého roku pořádáme tzv. Tančírnu, kde si můžete zkoušet a trénovat kroky a figury, které učíme v kurzech, nebo se jen tak přijít pobavit s přáteli, dát si na baru skleničku něčeho dobrého pití a zatančit si své oblíbené standardní či latinskoamerické tance.

Zpět na výběr volných termínů a přihlášení


Taneční seznamkaTaneční seznamka Dárkový poukazDárkový poukaz Oblečení do kurzuOblečení do kurzu KontaktyKontakty