Vavruška - Taneční škola Plzeň Česky / English Plzeň / Praha

Speciálky pro vysokoškoláky

Termín konání:

Kurzy speciálek se nově konají ve dvou termínech – zvlášť pro standardní a zvlášť pro latinskoamerické tance. Oba tyto kurzy navazují na základní a pokračovací kurzy, a zatímco obsah základního a pokračovacího kurzu je vždy stejný, speciálky jsou v každém turnusu trochu jiné. Repertoár figur mírně obměňujeme každý rok – to, co Vám slušelo, ponecháme a zopakujeme, ale vždy pro Vás máme připravené i nějaké novinky :-) Speciálkami tedy můžete projít vícekrát po sobě a pokaždé Vás čeká něco nového.

Obtížnost všech variant speciálek je stejná a kurz vždy navazuje na pokračovací. Zápis do nového turnusu zahájíme vždy po začátku předchozího turnusu. Aktuální přehled dnů a časů najdete v tabulce s přehledem kurzů a přihláškami.

Obtížnost kurzu:

Kurz navazuje na pokračovací kurz, předpokládáme proto znalost základního repertoáru figur. Kromě absolventů našich pokračovacích kurzů je určený i pro všechny středně pokročilé tanečníky.

Náplň kurzu:

Speciálky standard: waltz, tango, valčík, foxtrot a přidáme zcela nový tanec slowfox
Speciálky latina: samba, chacha, rumba, jive a mambo
V obou kurzech budeme procvičovat vše, co již umíme z pokračovacích kurzů, přidávat nové zajímavé figury a také techniky bude zase o něco více tak, aby nám tančení šlo lépe a radostněji :-)

Místo konání kurzů:

Nově zrekonstruovaný sál Alfa na Americké třídě v centru Plzně. Taneční sál je prostorný, klimatizovaný, s dobrým zázemím a možností občerstvení.

Délka a organizace kurzu:

Kurz trvá 5 lekcí - tedy 5 x 90 minut tance, hudby a zábavy! Oblečení vhodné do kurzů je polo-formální (tedy ani džíny, ani smoking, ale zlatý střed - například jako do malého divadla).

Cena kurzu a způsob přihlášení:

700,- Kč za osobu (pro studenty) / 800,- Kč pro osoby, které již nestudují.
Doporučujeme Vám přihlásit se co nejdříve, kurzy jsou obsazené často více než měsíc před jejich začátkem! Přihlásit se lze pouze v páru, pokud tanečního partnera/partnerku nemáte, najdete jej či ji v naší taneční seznamce.

TIP pro Vás:

Chcete-li být hvězdami tanečních parketů, tančit čím dál elegantněji, umět víc a víc figur, pak právě pro Vás pořádáme open-class semináře s těmi nejšpičkovějšími lektory, kteří jsou v České republice k mání - skvělými tanečníky, kteří se mohou pochlubit tituly finalistů Mistrovství České republiky a kteří jsou zároveň i vynikajícími pedagogy.

Zpět na výběr volných termínů a přihlášení


Taneční seznamkaTaneční seznamka Dárkový poukazDárkový poukaz Oblečení do kurzuOblečení do kurzu KontaktyKontakty