Vavruška - Taneční škola Plzeň Česky / English Plzeň / Praha

Pokračovací kurz pro vysokoškoláky

Termín konání:

Kurz se koná dvakrát do roka: v zimním semestru (říjen - prosinec) a v letním semestru (únor - květen). Nové kurzy vypisujeme vždy se začátkem předchozího turnusu. Aktuální přehled dnů a časů najdete v tabulce s přehledem kurzů a přihláškami.

Obtížnost kurzu:

Navazuje na to, co už umíme ze základního kurzu, ve stále stejném duchu a tempu. Kurz je určen jak pro absolventy našeho základního kurzu pro vysokoškoláky, tak pro všechny mírně pokročilé tanečníky.

Náplň kurzu:

V kurzu se opakuje a dále rozvíjí vše, co jsme se naučili v základním kurzu, a vyučuje se samozřejmě i celá řada nových krásných variací do všech známých tanců: waltz, tango, valčík, foxtrot, polka, samba, chacha, rumba i jive. Účastníci kurzu obvykle v průběhu "pokračovaček" začínají zjišťovat, jak dobrá technika tance usnadňuje kroky a dodává pohybu ladnost, takže se budeme zabývat nejen přidáváním nových kroků, ale i zdokonalováním tanečních principů charakteristických pro jednotlivé tance.

Místo konání kurzů:

Nově zrekonstruovaný sál Alfa na Americké třídě v centru Plzně. Taneční sál je prostorný, klimatizovaný, s dobrým zázemím a možností občerstvení.

Délka a organizace kurzu:

Kurz trvá 10 lekcí - tedy 10 x 90 minut tance, hudby a zábavy! Na tento pokračovací navazuje speciální kurz. Oblečení do kurzů je neformální.

Cena kurzu a způsob přihlášení:

Cena klasického kurzu na 10 lekcí činí 1.350 Kč za osobu.
Cena zářijových opakovacích kurzů trvajících 3 lekce činí 400 Kč za osobu.
Hlásit se mohou i lidé vysokoškolákům věkově blízcí, kteří již nestudují, ti však platí plnou cenu kurzu, která činí 1.450,- Kč (studenti mají 200 Kč slevu ze základní ceny kurzu).

Doporučujeme Vám přihlásit se co nejdříve, kurzy jsou obsazené často více než měsíc před jejich začátkem! Přihlásit se lze pouze v páru, pokud tanečního partnera/partnerku nemáte, najdete jej či ji v naší taneční seznamce.

TIP pro Vás:

V průběhu celého roku pořádáme tzv. Tančírnu, která se koná pravidelně každou sobotu. Při tančírně si můžete zkoušet a trénovat kroky a figury, které učíme v kurzech, nebo se jen tak přijít pobavit s přáteli, dát si na baru skleničku něčeho dobrého k pití a zatančit si své oblíbené standardní či latinskoamerické tance.

Zpět na výběr volných termínů a přihlášení


Taneční seznamkaTaneční seznamka Dárkový poukazDárkový poukaz Oblečení do kurzuOblečení do kurzu KontaktyKontakty