Vavruška - Taneční škola Plzeň Česky / English Plzeň / Praha

Základní taneční kurz pro mládež

Termín konání:

Podzimní kurzy začínají v září/říjnu a končí slavnostním závěrečným plesem v lednu ve Velkém sále Měšťanské besedy v Plzni. Aktuální přehled dnů a časů najdete v tabulce s přehledem kurzů a přihláškami.

Místo konání kurzů:

PONDĚLÍ:
Velký sál Měšťanská beseda, Kopeckého sady 13, Plzeň
STŘEDA A ČTVRTEK:
Vyučovací lekce: Velký sál Alfa, Americká 17, Plzeň
Prodloužená a závěrečná: Velký sál Měšťanská beseda, Kopeckého sady 13, Plzeň

Náplň kurzů:

Naučíme Vás celkem 18 tanců: standardní: Waltz, Valčík, Tango, Foxtrot, národně společenské tance: Blues, Polku, Mazurku, latinskoamerické tance: Sambu, Čaču, Rumbu, Mambo, Jive a během speciálních lekcí i disco, country, moderní i zapomenuté tance.

Během lekcí se kromě tancování učíme zábavnou formou i základům společenského chování: vysvětlíme Vám pravidla zdravení, představování, podávání ruky, nabízení tykání, stolování, telefonování a řadě dalších nutných společenských pravidel a zvyklostí.

V rámci vyučovacích lekcí Vás čeká country lekce, latino lekce a také speciální lekce stolování s večeří. Vysvětlíme Vám, jak se správně chovat v restauraci, k čemu slouží které skleničky a příbory a jak se vyvarovat gastronomických trapasů. To všechno se nejen naučíte, ale na vlastní kůži i vyzkoušíte během společenské večeře. Za doprovodu živého tanečního orchestru se můžete těšit na 2 prodloužené a Zimní závěrečný ples. Čeká Vás vždy bohatý program - soutěže, workshopy a navíc vystoupení Vašich tanečních mistrů!

Pro ty, kdo váhají, máme lákavou slevu!

Všichni přihlášení do 31. března získají mimořádnou slevu 500 Kč na osobu bez ohledu na to, zda jdete v páru, ve skupině, nebo samostatně.

Pokud půjdete v partě s kamarády, tak si taneční víc užijete. Doporučte proto kurz, do kterého se chcete přihlásit, i svým spolužákům či kamarádům a přihlaste se spolu ve skupině. Získáte tak skupinovou pro každého člena skupiny.

Skupinová sleva bude uznána při počtu lidí ve skupině 10 a více. Zvolte si „šéfa skupiny“, jeho jméno napište v přihlášce do poznámky společně s počtem dívek a chlapců.

Zpět na výběr volných termínů a přihlášení


Taneční seznamkaTaneční seznamka Dárkový poukazDárkový poukaz Oblečení do kurzuOblečení do kurzu KontaktyKontakty