Vavruška - Taneční škola Plzeň Česky / English Plzeň / Praha

Základní taneční kurz pro mládež

Termín konání:

Jarní kurzy začínají v březnu a končí slavnostním závěrečným plesem v květnu, podzimní kurzy začínají v říjnu a končí slavnostním závěrečným plesem v lednu ve Velkém sále Měšťanské besedy v Plzni. Aktuální přehled dnů a časů najdete v tabulce s přehledem kurzů a přihláškami.

Místo konání kurzů:

JARO:
Vyučovací lekce: Velký sál Alfa, Americká 17, Plzeň
Prodloužená a závěrečná: Měšťanská beseda, Kopeckého sady 13, Plzeň

PODZIM:
Měšťanská beseda, Kopeckého sady 13, Plzeň

Náplň kurzů:

Naučíme Vás celkem 18 tanců: standardní: Waltz, Valčík, Tango, Foxtrot, národně společenské tance: Blues, Polku, Mazurku, latinskoamerické tance: Sambu, Čaču, Rumbu, Mambo, Jive a během speciálních lekcí i disco, country, moderní i zapomenuté tance.

Během lekcí se kromě tancování učíme zábavnou formou i základům společenského chování: vysvětlíme Vám pravidla zdravení, představování, podávání ruky, nabízení tykání, stolování, telefonování a řadě dalších nutných společenských pravidel a zvyklostí.

V rámci vyučovacích lekcí Vás čeká country lekce, latino lekce a také speciální lekce stolování s večeří. Vysvětlíme Vám, jak se správně chovat v restauraci, k čemu slouží které skleničky a příbory a jak se vyvarovat gastronomických trapasů. To všechno se nejen naučíte, ale na vlastní kůži i vyzkoušíte během společenské večeře. Za doprovodu živého tanečního orchestru se můžete těšit na 2 prodloužené a Zimní závěrečný ples. Čeká Vás vždy bohatý program - soutěže, workshopy a navíc vystoupení Vašich tanečních mistrů!

Pro ty, kdo váhají, máme lákavou slevu!

Všichni přihlášení 30. dubna na podzimní kurzy získají mimořádnou slevu 5% na osobu, která se navíc sčítá s ostatními párovými a skupinovými slevami.

V partě s kamarády si taneční víc užijete. Doporučte proto kurz, do kterého se chcete přihlásit, i svým spolužákům či kamarádům a přihlaste se spolu ve skupině. Získáte tak mimořádnou slevu ve výši až 600,- Kč pro každého člena skupiny.

Sleva se pohybuje od 300 do 600,- Kč na osobu. Její výše záleží na tom, jak brzy se přihlásíte - čím dříve, tím větší sleva – jelikož se tato sleva sčítá se slevou za včasný zápis. Skupinová sleva bude uznána při počtu lidí ve skupině 10 a více (poměr chlapců a dívek musí být alespoň 1:3). Informujte se telefonicky nebo e-mailem, obratem Vám připravíme nejvýhodnější nabídku a potvrdíme výši slevy.

Zpět na výběr volných termínů a přihlášení


Taneční seznamkaTaneční seznamka Dárkový poukazDárkový poukaz Oblečení do kurzuOblečení do kurzu KontaktyKontakty