Vavruška - Taneční škola Plzeň Česky / English Plzeň / Praha

Základní taneční kurz pro mládež

Termín konání:

Kurzy začínají v říjnu 2016, trvají 16 týdnů a končí slavnostním Zimním závěrečným plesem v lednu / únoru 2017 ve Velkém sále Měšťanské besedy v Plzni. Aktuální přehled dnů a časů najdete v tabulce s přehledem kurzů a přihláškami.

Místo konání kurzů:

Měšťanská beseda, Kopeckého sady 13, Plzeň

Náplň kurzů:

Naučíme Vás celkem 18 tanců: standardní: Waltz, Valčík, Tango, Foxtrot, národně společenské tance: Blues, Polku, Mazurku, latinskoamerické tance: Sambu, Čaču, Rumbu, Mambo, Jive a během speciálních lekcí i disco, country, moderní i zapomenuté tance.

Během lekcí se kromě tancování učíme zábavnou formou i základům společenského chování: vysvětlíme Vám pravidla zdravení, představování, podávání ruky, nabízení tykání, stolování, telefonování a řadě dalších nutných společenských pravidel a zvyklostí.

V rámci vyučovacích lekcí Vás čeká country lekce, latino lekce a také speciální lekce stolování s večeří. Vysvětlíme Vám, jak se správně chovat v restauraci, k čemu slouží které skleničky a příbory a jak se vyvarovat gastronomických trapasů. To všechno se nejen naučíte, ale na vlastní kůži i vyzkoušíte během společenské večeře. Za doprovodu živého tanečního orchestru se můžete těšit na 2 prodloužené a Zimní závěrečný ples. Čeká Vás vždy bohatý program - soutěže, workshopy a navíc vystoupení Vašich tanečních mistrů!

Pro ty, kdo ještě váhají, máme lákavou letní slevu!

Všichni přihlášení od 27. června do 15. srpna získají mimořádnou prázdninovou slevu 200 Kč na osobu, která se navíc sčítá s ostatními párovými a skupinovými slevami.

V partě s kamarády si taneční víc užijete. Doporučte proto kurz, do kterého se chcete přihlásit, i svým spolužákům či kamarádům a přihlaste se spolu ve skupině. Získáte tak mimořádnou slevu ve výši až 500,- Kč pro každého člena skupiny.

Sleva se pohybuje od 200 do 500,- Kč na osobu. Její výše záleží na tom, jak brzy se přihlásíte - čím dříve, tím větší sleva – jelikož se tato sleva sčítá se slevou za včasný zápis. Skupinová sleva bude uznána při počtu lidí ve skupině 15 a více (poměr chlapců a dívek musí být alespoň 1:3). Informujte se telefonicky nebo e-mailem, obratem Vám připravíme nejvýhodnější nabídku a potvrdíme výši slevy.

Zpět na výběr volných termínů a přihlášení


Taneční seznamkaTaneční seznamka Dárkový poukazDárkový poukaz Oblečení do kurzuOblečení do kurzu KontaktyKontakty