Vavruška - Taneční škola Plzeň Česky / English Plzeň / Praha

Pokračovací taneční kurz pro mládež

Termín konání:

Kurzy budou navazovat na základní kurzy. Aktuální přehled dnů a časů najdete v tabulce s přehledem kurzů a přihláškami.

Místo konání kurzu:

Velký sál Alfa, Americká 17, Plzeň

Obtížnost kurzu:

Kurz je určený pro absolventy nejen našeho základního kurzu, přihlásit se mohou i další absolventi základních kurzů z jiných tanečních škol a ostatní mírně pokročilí tanečníci.

Náplň kurzu:

Po zopakování základní kroků se do každého tance učí nové krásné figury, které použijete na kterémkoli plesu, kurz obsahuje 7 klasických vyučovacích lekcí (14x 45min.) a závěrečný ples! Součástí bude společná choreografie Vašeho kurzu, kterou se během lekcí naučíme na specifický mix hudby, a tuto choreografii budete moci předvést svým rodičům a kamarádům na Závěrečném plese.

Cena kurzu:

1.350,- Kč pro samostatnou dívku i chlapce, 1.250,- Kč pro dívku i chlapce v páru, 1.200,-Kč pro skupinu 4 a více chlapců, 1.150,-Kč pro třídu a velkou skupinu.

V čem se ještě liší "pokračovačky" od "základek":

V "pokračovačkách" se již méně střídá a tančí více v ustálených párech, proto je dobré přihlásit se rovnou v páru a vybrat si takového partnera či partnerku, se kterým si kurz užijete. Není to však podmínkou. Pokud partnera nemůžete sehnat, zkuste k jeho hledání využít naši taneční seznamku. Pokračovací kurzy jsou pojaty méně formálně než základní, proto je méně formální i oblečení. Zpět na výběr volných termínů a přihlášení
Taneční seznamkaTaneční seznamka Dárkový poukazDárkový poukaz Oblečení do kurzuOblečení do kurzu KontaktyKontakty