Vavruška - Taneční škola Plzeň Česky / English Plzeň / Praha

Pokračovací taneční kurz pro mládež

Termín konání:

Kurzy budou navazovat na základní kurzy. Aktuální přehled dnů a časů najdete v tabulce s přehledem kurzů a přihláškami.

Místo konání kurzu:

Měšťanská beseda, Kopeckého sady 13, Plzeň

Obtížnost kurzu:

Kurz je určený pro absolventy našeho základního kurzu, přihlásit se mohou i další absolventi základních kurzů z jiných tanečních škol a ostatní mírně pokročilí tanečníci.

Náplň kurzu:

Po lehkém zopakování základní kroků se do každého tance učí nové krásné figury, které použijete na kterémkoli plesu, kurz obsahuje stejný počet klasických vyučovacích lekcí jako základní a speciální latino lekci, při které dojde i na salsu či bachatu! Součástí bude horká novinka - společná choreografie Vašeho kurzu, kterou se během lekcí naučíme na specifický mix hudby, který si Vy sami vyberete, a tuto choreografii budete moci předvést svým rodičům a kamarádům na Závěrečném plese.

Cena kurzu:

1.780,- Kč pro samostatnou dívku i chlapce, 1.680,- Kč pro dívku i chlapce v páru, 1.580,-Kč pro skupinu 4 a více chlapců, 1.480,-Kč pro třídu a velkou skupinu.

Pro ty, kdo ještě váhají, máme lákavou letní slevu!

Všichni přihlášení od 27. června do 15. srpna získají mimořádnou prázdninovou slevu 200 Kč na osobu, která se navíc sčítá s ostatními párovými a skupinovými slevami.

V čem se ještě liší "pokračovačky" od "základek":

V "pokračovačkách" se již méně střídá a tančí více v ustálených párech, proto je dobré přihlásit se rovnou v páru a vybrat si takového partnera či partnerku, se kterým si kurz užijete. Není to však podmínkou. Pokud partnera nemůžete sehnat, zkuste k jeho hledání využít naši taneční seznamku. Pokračovací kurzy jsou pojaty méně formálně než základní, proto je méně formální i oblečení. Zpět na výběr volných termínů a přihlášení
Taneční seznamkaTaneční seznamka Dárkový poukazDárkový poukaz Oblečení do kurzuOblečení do kurzu KontaktyKontakty