Vavruška - Taneční škola Plzeň Česky / English Plzeň / Praha

Taneční, které Vás baví

Zveme Vás do moderních tanečních pro středoškoláky od 15ti do 18ti let, které se konají v nejkrásnějším sále Plzně: ve Velkém sále Měšťanské besedy.

Naučíme Vás nejen krásně tančit, ale provedeme Vás i těmi nejdůležitějšími společenskými událostmi a ukážeme Vám, jak je elegantně zvládnout.

Mladí taneční mistři, s nimiž si budete rozumět, moderní taneční hudba, kterou budete rádi poslouchat, a především mnoho speciálních lekcí a akcí, které Vás budou bavit – to jsou důvody, proč si naše kurzy pro mládež vybírá každoročně nejvíc studentů.Fotogalerie

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /DISK2/WWW/vavruska.info/www/support/picasa/alba.php on line 22 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /DISK2/WWW/vavruska.info/www/support/picasa/alba.php on line 22 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /DISK2/WWW/vavruska.info/www/support/picasa/alba.php on line 22 Mládež lekce Prodloužená lekce Latino lekce

Prohlédněte si fotografie z vyučovací lekce kurzu v Měšťanské besedě, speciální "Latino lekce" nebo z 1. prodloužené lekce.