Vavruška - Taneční škola Plzeň Česky / English Plzeň / Praha

Taneční, které Vás baví

Zveme Vás do moderních tanečních pro středoškoláky od 15ti do 18ti let, které se konají ve Velkém sále Měšťanské besedy a ve Velkém sále Alfa.

Naučíme Vás nejen krásně tančit, ale provedeme Vás i těmi nejdůležitějšími společenskými událostmi a ukážeme Vám, jak je elegantně zvládnout.

Mladí taneční mistři, s nimiž si budete rozumět, moderní taneční hudba, kterou budete rádi poslouchat, a především mnoho speciálních lekcí a akcí, které Vás budou bavit – to jsou důvody, proč si naše kurzy pro mládež vybírá každoročně nejvíc studentů.Zápis na sezónu 2019/2020 je zahájen! Nezmeškejte příležitost rezervovat si vhodný termín:

Letošní taneční jsou v plném proudu! Pokud již porovnáváte nabídku plzeňských tanečních škol na příští rok, ptejte se před přihlášením nebo před uhrazením kurzovného na konkrétní sál, ve kterém se budou konat jednotlivé lekce – na jeho velikost (to především), umístění, služby (zda je součástí sálu šatna a bar) či možnost klimatizace. Ne všechny konkurenční taneční školy nabízejí za stejné peníze stejné služby - např. po objednání tanečních v Měšťanské besedě za cenu kurzovného Velkého sálu mohou lekce probíhat v Malém sále či Atriu, které mají poloviční či třetinový rozměr, nedisponují balkonem atd.

U nás máte možnost vybrat si ze dvou největších sálů v centru Plzně a více cenových kategorií. Nezanedbatelné je také doporučení Vašich známých, kteří mohou být v současných či minulých kurzech buď velmi spokojeni, nebo naopak rozčarováni z toho, co v tanečních prožili. V našich tanečních máme skvělé reference a opravdu si vážíme spokojených klientů a absolventů minulých ročníků. Přesvědčte se i Vy, že taneční v Plzni nemusí být negativní zkušenost, ale naopak velmi kvalitní a příjemná společenská aktivita!

Sály, kde se konají naše vyučovací lekce, prodloužené a závěrečná:

Velký sál v Měšťanské besedě má 309 m2 velký taneční parket, rodiče a diváci mohou při lekcích sedět na balkoně, v přilehlých prostorách je bar. Ve Velkém sále se konají vyučovací lekce i prodloužené a závěrečná.

Velký sál v Alfě má 350 m2 velký parket, klimatizaci, bar, nemá balkon. V Alfě se konají vyučovací lekce a prodloužené, závěrečná pak ve Velkém sále Měšťanské besedy.

Věříme, že se Vám bude v tanečních líbit! :-) Budeme se snažit, abyste vždy odcházeli s dobrým pocitem ze správně naučených kroků, nadšeni osobním přístupem sympatických lektorů a užili si nejen příjemného prostředí a zábavy, ale také těch nejkvalitnějších služeb, které k tanečním neodmyslitelně patří.

Slevy za včasný zápis:

Při registraci do 31. ledna 2019 získáte VŠICHNI slevu 500 Kč na osobu.
Při registraci do 31. března 2019 získáte VŠICHNI slevu 300 Kč na osobu.
Pro třídy a větší skupinky navíc nabízíme další výhody! Kompletní ceník najdete níže pod rozvrhem kurzů

Aktuální zápis: PODZIM (říjen 2019 - leden 2020)

Kód Úroveň Termín kurzu Den a čas Místo konání Přihlášky dívky
Přihlášky chlapci
M11 Základní kurz
7. října 2019 - leden 2020 pondělí 18.30 Velký sál MB
volno-přihlásit se
volno-přihlásit se
M12 Základní kurz
7. října 2019 - leden 2020 pondělí 20.00 Velký sál MB
volno-přihlásit se
volno-přihlásit se
M13 Základní kurz
9. října 2019 - leden 2020 středa 18.30 Velký sál Alfa
volno-přihlásit se
volno-přihlásit se
M14 Základní kurz
10. října 2019 - leden 2020 čtvrtek 18.30 Velký sál Alfa
volno-přihlásit se
volno-přihlásit se

Přihlaste se kliknutím na odkaz “přihlásit” ve svém sloupečku (dívky / chlapci) v řádce vybraného kurzu.
Do kurzu, které jsou již téměř obsazené (oranžová barva), se mohou hlásit dívky pouze s partnerem - tedy v páru či ve skupině s chlapci.

S kamarády si taneční víc užijete! Větší parta = větší zábava = větší sleva. Vyberte si kurz se spolužáky a přihlaste se celá třída najednou a do poznámky v přihlášce napište „šéfa skupiny“ a počet dívek a chlapců. Jako velká skupina získáte zajímavou slevu na osobu. Skupinová sleva bude uznána při počtu lidí ve skupině 10 a více.

Při registraci do 31. 1. získáte VŠICHNI slevu až 500 Kč na osobu.

Každý přihlášený navíc získává ihned SLEVENKY na nákup oblečení a obuvi do tanečních u našich partnerských prodejců.

Prohlédněte si fotogalerii z lekcí a akcí tanečních kurzů pro mládež.
Další fotky z našich tanečních najdete na našem Facebooku.

Ceník kurzů 2019/2020
Cena je uvedena za osobu: M11/M12 (pondělí) M13/M14 (středa / čtvrtek)
ve skupině 10 osob: již od 1.900,- Kč již od 1.500,- Kč
přihlášení v páru: 2.000,- Kč 1.600,- Kč
přihlášení samostatně: 2.300,- Kč 1.900,- Kč
registrace do 31. 1. 2019 1.800,- Kč 1.400,- Kč
registrace do 31. 3. 2019 2.000,- Kč 1.600,- Kč
Cena kurzu zahrnuje 30 tanečních hodin. Doplácí se jen konzumace na společenské večeři. Ke kurzu je možné přikoupit gardenku: permanentní vstupenku pro doprovod na vyučovací lekce za 600,- Kč.
NEPLAŤTE VŠECHNO HNED – při přihlášení zaplatíte jen zálohu 500,- Kč, zbytek na konci prázdnin!

 


Vybíráte, kam se přihlásit do tanečních?

Zeptejte se svých kamarádů a známých, kde byli spokojeni! Nebo se sami přijďte podívat na kteroukoliv z našich lekcí
a na vlastní oči se přesvědčit, proč si naše taneční vybíralo v posledních letech nejvíce studentů z celé Plzně...Taneční seznamkaTaneční seznamka Dárkový poukazDárkový poukaz Oblečení do kurzuOblečení do kurzu KontaktyKontakty