Vavruška - Taneční škola Plzeň Česky / English Plzeň / Praha

Základní kurz pro dospělé

Termín konání:

Kurzy se konají dvakrát až třikrát ročně na podzim (od října do prosince), v zimě (od ledna do března) a na jaře (od dubna do června). Aktuální přehled dnů a časů najdete v tabulce s přehledem kurzů a přihláškami.

Obtížnost kurzu:

Kurz je určen jak pro úplné začátečníky, tak pro ty, kteří do tanečních už chodili, ale chtějí si základní kroky a figury oživit. Prostě: všechno, co jste od tanečních na střední škole zapomněli, a mnoho nového navíc.

Náplň kurzu:

V kurzu se budeme věnovat oběma skupinám společenského tance: standardním (waltz, tango, valčík, foxtrot, polka, blues) i latinskoamerickým tancům (samba, chacha, rumba, jive, mambo). Začínáme vysvětlováním základních kroků a jejich procvičováním, do každého z tanců se naučíte přibližně 4 taneční figury a variace. Na konci kurzu byste měli být schopni na plese či taneční zábavě poznat, jaký tanec se tančí na hudbu, kterou právě orchestr hraje, a zvládnout základní kroky a figury v jakémkoliv rytmu či tempu. Tanec by Vás neměl už nikdy příště stresovat a měli byste zjistit, že je to vlastně krásná, elegantní a dobrá zábava.

Místo konání kurzů:

Nově zrekonstruovaný sál Alfa na Americké třídě v centru Plzně. Taneční sál je prostorný, klimatizovaný, s dobrým zázemím a možností občerstvení.

Délka a organizace kurzu:

Délka kurzu je buď 10 lekcí (10 x 90 minut), nebo 7 lekcí (7 x 110 minut) plných tance, hudby a zábavy! Na tento základní navazuje pokračovací kurz I.
Oblečení vhodné do kurzů je polo-formální (tedy ani džíny, ani smoking, ale zlatý střed - například jako do malého divadla).

Cena kurzu a způsob přihlášení:

Cena kurzu na 10 lekcí (10 x 90 minut) činí 1.450 Kč za osobu.
Cena kurzu na 7 lekcí (7 x 110 minut) činí 1.250 Kč za osobu.
Cena opakovacích kurzů trvajících 3 lekce (3 x 90 minut) činí 480 Kč za osobu.
Doporučujeme Vám přihlásit se co nejdříve, kurzy jsou obsazené často více než měsíc před jejich začátkem! Přihlásit se lze pouze v páru, pokud tanečního partnera/partnerku nemáte, najdete jej či ji v naší taneční seznamce.

TIP pro Vás:

V rámci taneční sezóny pro Vás pořádáme tančírnu, kde si můžete zkoušet a trénovat kroky a figury, které učíme v kurzech, nebo se jen tak přijít pobavit s přáteli, dát si na baru skleničku něčeho dobrého k pití a zatančit si své oblíbené standardní či latinskoamerické tance.

Zpět na výběr volných termínů a přihlášení


Taneční seznamkaTaneční seznamka Dárkový poukazDárkový poukaz Oblečení do kurzuOblečení do kurzu KontaktyKontakty