Vavruška - Taneční škola Plzeň Česky / English Plzeň / Praha

Speciálky pro dospělé

Obtížnost kurzu:

Kurz navazuje na Pokračovací kurz II. a je tak čtvrtým, nejvyšším stupněm v systému našich kurzů pro vysokoškoláky a dospělé. Je určený jak pro absolventy druhého pokračovacího kurzu, tak pro další velmi pokročilé páry, které ovládají základní repertoár figur (přibližně deseti) do každého ze standardních a latinskoamerických tanců.

Náplň kurzu:

Do každého z tanců přidáme variaci několika figur, které obohatí Vaši sestavu v každém tanci o nové a neotřelé figury. Kromě toho budeme i dále pracovat na zdokonalení Vaší taneční techniky a celkového tanečního projevu.

Místo konání kurzů:

Nově zrekonstruovaný sál Alfa na Americké třídě v centru Plzně. Taneční sál je prostorný, klimatizovaný, s dobrým zázemím a možností občerstvení.

Délka a organizace kurzu:

Délka kurzu je 10 lekcí - tedy 10 x 90 minut plných tance, hudby a zábavy. Na tento pokračovací kurz II navazují speciálky. Oblečení vhodné do kurzů je polo-formální (tedy ani džíny, ani smoking, ale zlatý střed - například jako do malého divadla).

Cena kurzu a způsob přihlášení:

1450,- Kč za osobu.
Doporučujeme Vám přihlásit se co nejdříve, kurzy jsou obsazené často více než měsíc před jejich začátkem! Přihlásit se lze pouze v páru, pokud tanečního partnera/partnerku nemáte, najdete jej či ji v naší taneční seznamce.

TIP pro Vás:

Chcete-li být hvězdami tanečních parketů, tančit čím dál krásněji, umět víc a víc figur, pak právě pro Vás pořádáme open-class semináře s těmi nejšpičkovějšími lektory, kteří jsou v České republice k mání - skvělými tanečníky, kteří se mohou pochlubit tituly finalistů Mistrovství České republiky a jsou zároveň i vynikajícími pedagogy.

Zpět na výběr volných termínů a přihlášení


Taneční seznamkaTaneční seznamka Dárkový poukazDárkový poukaz Oblečení do kurzuOblečení do kurzu KontaktyKontakty