Vavruška - Taneční škola Plzeň Česky / English Plzeň / Praha

Speciálky pro dospělé

Obtížnost kurzu:

Kurz navazuje na Pokračovací kurz II. a je tak čtvrtým, nejvyšším stupněm v systému našich kurzů pro vysokoškoláky a dospělé. Je určený jak pro absolventy druhého pokračovacího kurzu, tak pro další velmi pokročilé páry, které ovládají základní repertoár figur (přibližně deseti) do každého ze standardních a latinskoamerických tanců.

Náplň kurzu:

Do každého z tanců přidáme variaci několika figur, které obohatí Vaši sestavu v každém tanci o nové a neotřelé figury. Kromě toho budeme i dále pracovat na zdokonalení Vaší taneční techniky a celkového tanečního projevu.

Místo konání kurzů:

Nově zrekonstruovaný sál Alfa na Americké třídě v centru Plzně. Taneční sál je prostorný, klimatizovaný, s dobrým zázemím a možností občerstvení.

Délka a organizace kurzu:

Délka kurzu je 10 lekcí - tedy 10 x 90 minut plných tance, hudby a zábavy. Na tento pokračovací kurz II navazují speciálky. Oblečení vhodné do kurzů je polo-formální (tedy ani džíny, ani smoking, ale zlatý střed - například jako do malého divadla).

Cena kurzu a způsob přihlášení:

Cena klasického kurzu na 10 lekcí činí 1.650 Kč za osobu.
Doporučujeme Vám přihlásit se co nejdříve, kurzy jsou obsazené často více než měsíc před jejich začátkem! Přihlásit se lze pouze v páru, pokud tanečního partnera/partnerku nemáte, najdete jej či ji v naší taneční seznamce.

TIP pro Vás:

Chcete-li být hvězdami tanečních parketů, tančit čím dál krásněji, umět víc a víc figur, pak právě pro Vás pořádáme open-class semináře s těmi nejšpičkovějšími lektory, kteří jsou v České republice k mání - skvělými tanečníky, kteří se mohou pochlubit tituly finalistů Mistrovství České republiky a jsou zároveň i vynikajícími pedagogy.

Zpět na výběr volných termínů a přihlášení


Taneční seznamkaTaneční seznamka Dárkový poukazDárkový poukaz Oblečení do kurzuOblečení do kurzu KontaktyKontakty