Vavruška - Taneční škola Plzeň Česky / English Plzeň / Praha

Plzeňská tančírna

Chcete si zatančit společenské tance, pobavit se s přáteli a užít si příjemný večer? Právě pro Vás je tu tančírna TŠ Vavruška ve Společenském sále v Alfě na Americké!

Hrajeme Vám nejlepší výběr současné taneční hudby ke standardním a latinskoamerickým tancům.Rozpis tančíren

Termíny:

Březen: sobota 16., 30.3.
Duben: sobota 13., 27.4.
Březen: sobota 4., čtvrtek 23. 5.

Čas:

Tančírna se koná vždy od 19:30 do 21:30.

Místo konání:

Společenský sál Alfa na Americké.

Vstupné:

70,- Kč za osobu pro účastníky našich kurzů (platné průkazky pro slevu ze sezónu 2017/18, 2016/17, 2015/16, noste prosím s sebou)
90,- Kč za osobu pro ostatní veřejnost

Oblečení:

neformální - lehce společenské, čistá taneční obuv

Program večera:

2 hodiny nejlepší hudby na latinskoamerické a standardní tance a bar se širokým výběrem nápojů :-)

Pravidla "tanečního provozu" v tančírně:

Vstup do sálu je dovolen pouze v čisté taneční či společenské obuvi. Kabáty, zavazadla a venkovní obuv prosím odkládejte před vstupem do sálu v šatně.

Nedílnou součástí tančírny je bar, který slouží k Vašemu občerstvení během akce. Stoly k sezení v tanečním sále jsou určeny jen pro jeho zákazníky - není proto dovoleno do tanečního sálu vnášet vlastní nápoje a jídlo.

Tančírna je sice neformální, ale přesto společenská akce, přizpůsobte prosím tomuto své chování. Žádáme především pokročilé a soutěžní páry, aby tančírnu nepojímali jako sportovní trénink v tělocvičně a chovali se zde ohleduplně k začínajícím tanečníkům, kteří si přišli zatančit a pobavit se. Dobrý tanečník neomezuje ostatní páry na parketě a za případnou nechtěnou “srážku” s jiným párem se omluví, i kdyby nebyla jeho chybou...