Vavruška - Taneční škola Plzeň Česky / English Plzeň / Praha

Semináře - open class

Nejkrásnější figury, nejpokročilejší technika a nejlepší trenéři pro zapálené tanečníky.

Semináře jsou určeny pro středně pokročilé tanečníky (účastníky našich kurzů i širokou veřejnost), kteří se chtějí naučít nejkrásnější figury a maximálně se soustředit také na techniku a celkové provedení jednotlivých tanců.

Semináře fungují jako open class, rezervujete si tedy vždy jen jeden konkrétní termín a s ním konkrétní téma podle svých časových možností a toho, co Vás zajímá.Staňte se hvězdami tanečních parketů...

Úroveň obtížnosti:

Semináře jsou určeny pro mírně až středně pokročilé tanečníky (v hierarchii našich kurzů absolventy základního kurzu, účastníky pokračovacího kurzu a speciálek). K účasti na semináři není nutné absolvovat jakýkoliv z našich kurzů a znát přesně ty figury, které vyučujeme v kurzech, spíše jde o základní znalost tance a jeho typických základních figur.

Termíny, místo konání a cena:

Semináře se konají o víkendu (nyní nově i ve všední dny) a obsahují 3 vyučovací lekce - viz rozpis termínů a témat dále v tabulce. Cena za seminář činí 550 Kč za pár. Místo konání je Společenský sál Alfa na Americké.

Termíny seminářů budou průběžně vypisovány.

Datum Čas Kód Název Popis Sál Lektoři Rezervace
14.04.2018 16:30 - 18:45 S05 Foxtrot vs. Quickstep Nejprve si připomeneme foxtrotové figury, které trochu vylepšíme a převedeme do quickstepového rytmu, naučíme se běžené i skokové variace, které jsou pro quickstep typické. Vysvětlíme si rozdíly mezi oběma tanci a poradíme si, jak se sladit v páru.

POZOR! Uzávěrka přihlášek je 12.4.2018
Společenský sál Alfa Sedlecký - Sedlecká
volno
05.05.2018 16:30 - 18:45 S06 Samba Samba je velmi živý tanec, jehož základem je houpavý pohyb (tzv. bouncing) - kdo jej zvládne, má vyhráno! Cílem semináře bude osvojit si bouncing v základním kroku a následně také v krátké sestavičce. Naučíme se i některé obměny a trochu si pohrajeme s rytmem samby.

POZOR! Uzávěrka přihlášek je 3.5.2018
Společenský sál Alfa Sedlecký - Sedlecká
volno
26.05.2018 16.30 - 18.45 S07 Waltz Zdokonalení waltzového švihu a zvýraznění sklonů na základních i nových figurách.

POZOR! Uzávěrka přihlášek je 24.5.2018
Společenský sál Alfa Sedlecký - Sedlecká
volno

Přihlaste se kliknutím na odkaz ve sloupci "Rezervace" v řádce vybraného kurzu.Taneční seznamkaTaneční seznamka Dárkový poukazDárkový poukaz Oblečení do kurzuOblečení do kurzu KontaktyKontakty