Vavruška - Taneční škola Plzeň Česky / English Plzeň / Praha

Semináře - open class

Nejkrásnější figury, nejpokročilejší technika a nejlepší trenéři pro zapálené tanečníky.

Semináře jsou určeny pro středně pokročilé tanečníky (účastníky našich kurzů i širokou veřejnost), kteří se chtějí naučít nejkrásnější figury a maximálně se soustředit také na techniku a celkové provedení jednotlivých tanců.

Semináře fungují jako open class, rezervujete si tedy vždy jen jeden konkrétní termín a s ním konkrétní téma podle svých časových možností a toho, co Vás zajímá.Staňte se hvězdami tanečních parketů...

Úroveň obtížnosti:

Semináře jsou určeny pro mírně až středně pokročilé tanečníky (v hierarchii našich kurzů absolventy základního kurzu, účastníky pokračovacího kurzu a speciálek). K účasti na semináři není nutné absolvovat jakýkoliv z našich kurzů a znát přesně ty figury, které vyučujeme v kurzech, spíše jde o základní znalost tance a jeho typických základních figur.

Termíny, místo konání a cena:

Semináře se konají ve všední dny i o víkendu a trvají 90 až 150 minut - viz rozpis termínů a témat dále v tabulce. Cena za seminář činí 180 až 300 Kč za osobu dle délky semináře. Místo konání je Společenský sál Alfa na Americké.

Termíny seminářů budou průběžně vypisovány.

Datum Čas Kód Název Popis Sál Lektoři Rezervace

Přihlaste se kliknutím na odkaz ve sloupci "Rezervace" v řádce vybraného kurzu.Taneční seznamkaTaneční seznamka Dárkový poukazDárkový poukaz Oblečení do kurzuOblečení do kurzu KontaktyKontakty