Vavruška - Taneční škola Plzeň Česky / English Plzeň / Praha

Individuální lekce

Taneční lekce přesně podle Vašich představ s tanečním mistrem, který je jen Váš.

Individuální lekce jsou určeny především pro páry, které nemohou navštěvovat klasický taneční kurz, preferují intenzivní individální přístup nebo potřebují rychle zvládnout konkrétní tanec: například novomanželské sólo na svatbě, zahájení firemního plesu apod.

Individuální lekce se může zúčastnit buď jeden pár, nebo samotná žena či samotný muž, případně 2 až 3 páry současně (týmová individuální lekce).

Termíny výuky:

Lekce se domlouvají vždy na základě kombinace volných hodin v sále, Vašich časových možností a možností našich lektorek a lektorů. Lekce se mohou konat zcela libovolně jak v dopoledních, tak odpoledních i večerních hodinách, ve všední dny i o víkendu. Víkendům dáváme přednost, protože Vám můžeme nabídnout více volných termínů v sálech.

Místo výuky:

Individuální lekce se konají obvykle v sálech Měšťanské besedy.

Cena výuky, způsob platby:

890,- Kč za lekci trvající 60 minut za pár nebo jednotlivce. Cena zahrnuje výuku i pronájem sálu vč. DPH. Cena za individuální lekci 2 párů činí 1.290,- Kč dohromady, v případě 3 párů 1.500,- Kč dohromady. Lekci vede standardně jeden lektor, pokud máte zájem o celý taneční pár, činí příplatek 400,- Kč za hodinu.

Způsob objednání:

E-mailem na adresu info@tanecniplzen.cz prosím napište, kolik lekcí objednáváte, kolik lidí se lekce zúčastní (pár / muž / žena / více párů), v jakém termínu byste lekci mohli absolvovat a co od lekce očekáváte (za jakým účelem ji objednáváte - např. svatební tanec, zahájení plesu, zdokonalení valčíku apod.). Nezapomeňte prosím připojit své kontaktní údaje (jméno, e-mail, telefon). Do 24 hodin se Vám ozveme a nabídneme Vám možné volné termíny lekcí.Taneční seznamkaTaneční seznamka Dárkový poukazDárkový poukaz Oblečení do kurzuOblečení do kurzu KontaktyKontakty