Česky / English Praha / Plzeň

Spolupracujte s námi

Taneční škola Vavruška je stabilní a etablovaná společnost, která si však zachováva mladého ducha a snaží se o neustálý vývoj a zlepšování služeb. Proto stále hledáme kvalitní lidi, kteří obohatí a posílí náš tým.

Základní profese, které u nás pracují, jsou: lektorky a lektoři společenského tance, asistentky a asistenti, technici a DJs, pokladní, barmanky a barmani a také obsluha šatny. Aktuálně tvoří náš tým více než sedmdesát lidí.

Níže najdete uvedeno, které profese aktuálně poptáváme, ale kontaktovat nás můžete kdykoliv, třeba si padneme do noty :-)Aktuální nabídka volných pracovních pozic

DJ sobotních tančíren Hledáme znalce a milovníka taneční hudby. Práce vždy v sobotu večer 17:30 - 00:00. Požadujeme cit pro tanec, hudbu a technickou zdatnost při obsluhování AV techniky.

Lektorka společenského tance Hledáme tanečnici, s aktivní či ukončenou závodní kariérou, s pedagogickými schopnostmi a zkušenostmi. Podrobnosti na vyžádání.

Pokud máte o jakoukoliv z nabízených pozic zájem, prosím kontaktujte nás e-mailem. Prosíme Vás o zaslání svého CV doplněného aktuální fotografií a kontaktními údaji.