Česky / English Praha / Plzeň

Speciálky

Tento kurz se koná společně pro vysokoškoláky i pro dospělé.

Hlaste se, prosím, prostřednictvím přihlášek v sekci Taneční pro dospělé.

Obtížnost kurzu:

Kurz navazuje na Pokračovací kurz II. a je tak čtvrtým, nejvyšším stupněm v systému našich kurzů pro vysokoškoláky a dospělé. Je určený jak pro absolventy druhého pokračovacího kurzu, tak pro další velmi pokročilé páry, které ovládají základní reperotár figur (přibližně deseti) do každého ze standardních a latinskoamerických tanců.

Náplň kurzu:

Do každého z tanců přidáme variaci několika figur, které obohatí Vaši sestavu v každém tanci o nové a neotřelé figury. Kromě toho budeme i dále pracovat na zdokonalení Vaší taneční techniky a celkového tanečního projevu.

Speciálky PODZIM / ZIMA / JARO

Zatímco obsah základního kurzu, pokračovacího kurzu I. i II. je v každém trimestru (na podzim, v zimě, i na jaře) stejný, speciálky jsou v každém turnusu jiné. Na podzim vyučujeme jiné sestavy figur než v zimě a jiné než na jaře. Speciálkami tedy můžete projít třikát po sobě a pokaždé Vás čeká něco nového. Náročnost sestav je v každém trimestru stejná.
Od sezóny 2016/2017 budeme na základě Vašich častých přání nově dodržovat stejný obsah jednotlivých trimestrů napříč sezónami, tedy například to, co se bude učit na podzim 2016, se bude opakovat opět na podzim 2017 či na podzim 2018.

Délka a organizace kurzu:

Kurz trvá dvacet vyučovacích hodin rozdělených do deseti lekcí (2 vyučovací hodiny + 10 minut přestávka). Oblečení vhodné do kurzů je polo-formální (tedy ani džíny, ani smoking, ale zlatý střed - například jako do malého divadla).

Cena a sleva pro "Celoroční speciálky":

Studenti: 1.650 Kč, / ostatní 1.950 Kč za osobu.
Při přihlášení do tzv. Celoročních speciálek – tedy při objednání a platbě tří po sobě jdoucích kurzů najednou v pořadí podzim - zima - jaro, Vám z celkové ceny kurzů odečteme 1.800,- Kč pro pár. Navíc budete mít své místo ve speciálkách pro celý rok jisté, ušetříte si práci s trojí registrací, trojím placením a hlídáním zahájení zápisu u nejžádanějších termínů. Upozorňujeme, že celoroční speciálky lze objednat jedině v rámci jedné sezóny v pořadí podzim - zima - jaro a není možné je objednat napříč dvěma sezónami (například od ledna nebo od března).

Jako bonus při objednání Celoročních speciálek navíc získáte zdarma dva opakovací semináře na konci sezóny v červnu - jeden zaměřený na standardní tance a druhý na latinskoamerické tance. Na seminářích zopakujeme a propojíme do jedné Master sestavy všechny naučené figury do každého z tanců ze všech tří speciálek dané taneční sezóny.

TIP pro Vás:

Chcete-li být hvězdami tanečních parketů, tančit čím dál elegantněji, umět víc a víc figur, pak právě pro Vás pořádáme open-class semináře s těmi nejšpičkovějšími lektory, kteří jsou v České republice k mání - skvělými tanečníky, kteří se mohou pochlubit tituly finalistů Mistrovství České republiky a kteří jsou zároveň i vynikajícími pedagogy.

Zpět na výběr volných termínů a přihlášení


Studijní materiályStudijní materiály Taneční seznamkaTaneční seznamka Oblečení do kurzuOblečení do kurzu Náhrada lekcíNáhrada lekcí