Česky / English Praha / Plzeň

Speciálky

Tento kurz se koná společně pro vysokoškoláky i pro dospělé.

Hlaste se, prosím, prostřednictvím přihlášek v sekci Taneční pro dospělé.

Obtížnost kurzu:

Kurz navazuje na Pokračovací kurz II. a je tak čtvrtým, nejvyšším stupněm v systému našich kurzů pro vysokoškoláky a dospělé. Je určený jak pro absolventy druhého pokračovacího kurzu, tak pro další velmi pokročilé páry, které ovládají základní repertoár figur (přibližně deseti) do každého ze standardních a latinskoamerických tanců.

Náplň kurzu:

Do každého z tanců přidáme variaci několika figur, které obohatí Vaši sestavu v každém tanci o nové a neotřelé figury. Kromě toho budeme i dále pracovat na zdokonalení Vaší taneční techniky a celkového tanečního projevu.

Speciálky PODZIM / ZIMA / JARO

Zatímco obsah základního kurzu, pokračovacího kurzu I. i II. je v každém trimestru (na podzim, v zimě, i na jaře) stejný, speciálky jsou v každém turnusu jiné. Na podzim vyučujeme jiné sestavy figur než v zimě a jiné než na jaře. Speciálkami tedy můžete projít třikát po sobě a pokaždé Vás čeká něco nového. Náročnost sestav je v každém trimestru stejná.

Délka a organizace kurzu:

Kurz trvá dvacetčtyři vyučovacích hodin rozdělených do dvanácti lekcí (2 vyučovací hodiny + 10 minut přestávka). Oblečení vhodné do kurzů je polo-formální (tedy ani džíny, ani smoking, ale zlatý střed - například jako do malého divadla).

Cena a sleva pro "Celoroční speciálky":

Cena jednoho kurzu speciálek činí 2.350,- Kč za osobu / 12 lekcí.
Při přihlášení do tzv. Celoročních speciálek – tedy při objednání a platbě tří po sobě jdoucích kurzů najednou v pořadí podzim - zima - jaro, Vám z celkové ceny kurzů odečteme 2.200,- Kč pro pár. Navíc budete mít své místo ve speciálkách pro celý rok jisté, ušetříte si práci s trojí registrací, trojím placením a hlídáním zahájení zápisu u nejžádanějších termínů. Upozorňujeme, že celoroční speciálky lze objednat jedině v rámci jedné sezóny v pořadí podzim - zima - jaro a není možné je objednat napříč dvěma sezónami (například od ledna nebo od března).

Jako bonus při objednání Celoročních speciálek navíc získáte zdarma dva opakovací semináře na konci sezóny v červnu - jeden zaměřený na standardní tance a druhý na latinskoamerické tance. Na seminářích zopakujeme a propojíme do jedné Master sestavy všechny naučené figury do každého z tanců ze všech tří speciálek dané taneční sezóny.

Rozvrh speciálek bude celou sezónu stejný, tj. termíny vypsané pro podzimní trimestr platí i pro zimní a jarní.

TIP pro Vás:

Chcete-li být hvězdami tanečních parketů, tančit čím dál elegantněji, umět víc a víc figur, pak právě pro Vás pořádáme open-class semináře s těmi nejšpičkovějšími lektory, kteří jsou v České republice k mání - skvělými tanečníky, kteří se mohou pochlubit tituly finalistů Mistrovství České republiky a kteří jsou zároveň i vynikajícími pedagogy.

Zpět na výběr volných termínů a přihlášení


Studijní materiályStudijní materiály Taneční seznamkaTaneční seznamka Oblečení do kurzuOblečení do kurzu Náhrada lekcíNáhrada lekcí