Česky / English Praha / Plzeň

Základní taneční kurz pro mládež

Termín konání:

Kurzy začínají Seznamovacím večerem na přelomu května a června 2019, první vyučovací lekce se koná po prázdninách v druhé polovině září 2019. Kurzy končí na přelomu února a března 2020. Celkem pro Vás pořádáme základní kurz ve dvanácti termínech, aktuální přehled dnů a časů najdete v tabulce s přehledem kurzů a přihláškami.

Místo konání kurzů:

Neděle: palác Žofín - Malý sál, Slovanský ostrov 226, Praha 1
  Obecní dům - Smetanova síň, náměstí Republiky 5, Praha 1
  Slovanský dům - Velký sál, Na Příkopě 22, Praha 1
Po - Pá: palác Charitas - Velký sál, Karlovo náměstí 5, Praha 2
Prodloužené a plesy se konají ve Velkém sále Lucerny, na Žofíně a ve Slovanském domě.

Podívejte se na krátké video z průběhu lekce v Obecním domě.
Další videa z našich tanečních najdete na našem Facebooku.

Náplň kurzů:

Naučíme Vás celkem 18 tanců: standardní waltz, valčík, tango, foxtrot, blues, polku, mazurku a latinskoamerické chachu, rumbu, jive, sambu, mambo. Během speciálních lekcí přídáme i disco, country a moderní tance.

Během lekcí se kromě tancování učíme zábavnou formou i etiketě - základům společenského chování: vysvětlíme Vám pravidla zdravení, představování, podávání ruky, nabízení tykání, stolování, telefonování a řadu dalších důležitých společenských pravidel a zvyklostí.

V rámci vyučovacích lekcí se budou konat 4 speciální lekce: disco lekce, latino lekce, country lekce a lekce stolování s rautem. Během kurzu pořádáme i 4 další vstupenkové akce: Podzimní prodlouženou (vstupenky jsou pro účastníky kurzu obsaženy v jeho ceně), Vánoční ples, Maškarní bál a Závěrečný květinový ples - informace o akcích.

Prohlédněte si fotogalerii z lekcí a akcí tanečních kurzů pro mládež.
Další fotky z našich tanečních najdete na našem Facebooku.

Mimořádné slevy pro třídy a velké skupiny:

V partě s kamarády si taneční víc užijete. Doporučte proto kurz, do kterého se chcete přihlásit, i svým spolužákům či kamarádům a přihlaste se spolu ve skupině. Získáte tak mimořádnou slevu ve výši 500,- Kč až 1.000,- Kč pro každého člena skupiny.

Výše slevy záleží na vybraném kurzu (v nejpopulárnějších termínech v pátek a v neděli je sleva nižší než ve všední dny), velikosti skupiny (čím více Vás bude, tím větší bude sleva) a na poměru dívek a chlapců (čím vyrovnanější počet dívek a chlapců ve skupině bude, tím vyšší bude také sleva). Informujte se e-mailem, rádi Vám připravíme nejvýhodnější nabídku a spočítáme výši slevy.

Zpět na výběr volných termínů a přihlášení


Taneční sályTaneční sály Oblečení do kurzuOblečení do kurzu Foto & VideoFoto & Video Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna