Česky / English Praha / Plzeň

Speciálky II. pro mládež

Termín konání:

Speciálky se konají od začátku ledna do poloviny března 2019. Aktuální přehled termínů najdete v tabulce s přehledem kurzů a přihláškami.

Místo konání kurzu:

Kurz se koná v hotelu DAP v Dejvicích.

Lektoři kurzu:

Speciálky vedou: Petra Stehnová a František Kopecký.

Obtížnost kurzu:

Speciálky jsou určeny absolventům našich speciálek pro mládež a všem středně pokročilým tanečníkům, pro které se tanec stal zábavou a kteří mají chuť se v něm dále zdokonalovat, učit se nové, složitější figury a postupně se stát hvězdami tanečních parketů...

Náplň kurzu:

Čeká Vás dalších 10 lekcí á 90 minut a nnácvik společné choreografie k vystoupení na Květinové plesy.

Budeme pokračovat v opakování a procvičování Vám dosud známých standardních a latinskoamerických tanců a samozřejmě mnoho krásných nových figur a variací. A jak už sami jistě víte, čím obtížnější jsou figury, tím vypadají atraktivněji a lépe…. A protože Vaše vysoká taneční úroveň to již dovoluje, bude těchto krásných figur čím dále více. Během kurzu se také budeme hlouběji věnovat technice tanců, vedení v páru a dalším důležitým věcem, které z obyčejných kroků dělají správný a hezký tanec.

Cena kurzu:

1.950,- Kč za osobu - za 10 lekcí (20 vyuč. hodin).
Kurzovné se platí až na 1. lekci.

Ve speciálkách se tančí v ustálených párech, proto je dobré přihlásit se rovnou v páru a vybrat si takového partnera či partnerku, se kterým si kurz užijete. Pokud partnera nemůžete sehnat, zkuste využít k jeho hledání naši taneční seznamku.

Zpět na výběr volných termínů a přihlášení


Taneční seznamkaTaneční seznamka Oblečení do kurzuOblečení do kurzu Foto & VideoFoto & Video Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna