Česky / English Praha / Plzeň

Speciálky pro mládež

Termín konání:

Speciálky se konají od začátku září do poloviny prosince 2019. Aktuální přehled termínů najdete v tabulce s přehledem kurzů a přihláškami.

Místo konání kurzu:

Kurzy se konají ve Velkém sále Paláce Charitas a tanečním sále hotelu DAP v Dejvicích.

Lektoři kurzu:

Kurz M31 (v pátek) vede: Petra Stehnová a František Kopecký.
Kurzy M32 a M33 (v neděli) vede: Tereza Prucková a Jakub Necpál.

Obtížnost kurzu:

Speciálky jsou určeny absolventům našeho pokračovacího kurzu pro mládež a všem středně pokročilým tanečníkům, pro které se tanec stal zábavou a kteří mají chuť se v něm dále zdokonalovat, učit se nové, složitější figury a postupně se stát hvězdami tanečních parketů...

Náplň kurzu:

Čeká Vás dalších 12 lekcí á 90 minut. Budeme pokračovat v opakování a procvičování Vám dosud známých standardních a latinskoamerických tanců, naučíte se úplně nové tance (standardní slowfox) a samozřejmě mnoho krásných nových figur a variací. A jak už sami jistě víte, čím obtížnější jsou figury, tím vypadají atraktivněji a lépe…. A protože Vaše vysoká taneční úroveň to již dovoluje, bude těchto krásných figur čím dále více. Během kurzu se také budeme hlouběji věnovat technice tanců, vedení v páru a dalším důležitým věcem, které z obyčejných kroků dělají správný a hezký tanec.

Cena kurzu:

2.480,- Kč za osobu - za 12 lekcí (24 vyuč. hodin).
Po přihlášení se platí záloha ve výši 1.000 Kč, doplatek se platí až na 1. lekci v září.

Také ve speciálkách, stejně jako v pokračovačkách, se tančí v ustálených párech, proto je dobré přihlásit se rovnou v páru a vybrat si takového partnera či partnerku, se kterým si kurz užijete. Pokud partnera nemůžete sehnat, zkuste využít k jeho hledání naši taneční seznamku.

Zpět na výběr volných termínů a přihlášení


Taneční seznamkaTaneční seznamka Oblečení do kurzuOblečení do kurzu Foto & VideoFoto & Video Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna