Česky / English Praha / Plzeň

Speciálky pro mládež

Termín konání:

Speciálky se konají od začátku září 2016 do konce ledna 2017. Aktuální přehled termínů najdete v tabulce s přehledem kurzů a přihláškami.

Místo konání kurzu:

Kurz se koná střídavě v Malém sále Slovanského domu a ve Velkém sále Paláce Charitas (10 lekcí se koná ve Slovanském domě a 5 v Paláci Charitas) - podrobnosti dostanete v rozpisu lekcí po přihlášení.

Lektoři kurzu:

Na vedení kurzu se podílí čtyři lektoři: Tomáš Rybníček spolu se Zuzanou Neumitkovou a František Kopecký spolu s Petrou Stehnovou. Každá lektorská dvojice povede přibližně polovinu kurzu.

Obtížnost kurzu:

Speciálky jsou určeny absolventům našeho pokračovacího kurzu pro mládež a všem středně pokročilým tanečníkům, pro které se tanec stal zábavou a kteří mají chuť se v něm dále zdokonalovat, učit se nové, složitější figury a postupně se stát hvězdami tanečních parketů...

Náplň kurzu:

Čeká Vás dalších 15 lekcí á 90 minut. Budeme pokračovat v opakování a procvičování Vám dosud známých standardních a latinskoamerických tanců, naučíte se úplně nové tance (standardní slowfox) a samozřejmě mnoho krásných nových figur a variací. A jak už sami jistě víte, čím obtížnější jsou figury, tím vypadají atraktivněji a lépe…. A protože Vaše vysoká taneční úroveň to již dovoluje, bude těchto krásných figur čím dále více. Během kurzu se také budeme hlouběji věnovat technice tanců, vedení v páru a dalším důležitým věcem, které z obyčejných kroků dělají správný a hezký tanec.

Cena kurzu:

2.800,- Kč za osobu.
Po přihlášení se platí záloha ve výši 1.000 Kč, doplatek se platí na 1. lekci v září.

Také ve speciálkách, stejně jako v pokračovačkách, se tančí v ustálených párech, proto je dobré přihlásit se rovnou v páru a vybrat si takového partnera či partnerku, se kterým si kurz užijete. Pokud partnera nemůžete sehnat, zkuste využít k jeho hledání naši taneční seznamku.

Zpět na výběr volných termínů a přihlášení


Taneční seznamkaTaneční seznamka Oblečení do kurzuOblečení do kurzu Foto & VideoFoto & Video Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna