Česky / English Praha / Plzeň

Fotky z tanečních, které Vás baví

V tanečních se pořád něco děje. Klasické vyučovací lekce střídají speciální latino lekce, country lekce, disko lekce, stolování s rautem, maškarní a nechybějí samozřejmě ani slavnostní plesy.

Podívejte se na výběr fotek z průběhu celé sezóny, co všechno v tanečních zažijete a na co se můžete těšit.

Další fotky z tanečních najdete na našem Facebooku nebo Instagramu.

A jen o kousek níž na této stránce najdete videa z našich akcí.
Určitě se na ně nezapomeňte podívat.Od první lekce po závěrečný ples

počet fotek: 80

Výběr fotek z průběhu celého základního kurzu od prvního zadávání na úvodní lekci na konci září po slavnostní závěrečný květinový ples v polovině března.

Smím prosit? První lekce ve Slovanském domě.Smím prosit? První lekce ve Slovanském domě. První lekce v Obecním domě.První lekce v Obecním domě. Vyučovací lekce v Paláci Charitas.Vyučovací lekce v Paláci Charitas. Vyučovací lekce.Vyučovací lekce. Vyučovací lekce.Vyučovací lekce. Latino lekceLatino lekce Jakub Vavruška při Latino lekciJakub Vavruška při Latino lekci Angelo Repilado a salsa při Latino lekciAngelo Repilado a salsa při Latino lekci Latino lekce, tančíme salsu!Latino lekce, tančíme salsu! Angelo Repilado na Latino lekciAngelo Repilado na Latino lekci Podzimní prodloužená ve Slovanském domě začínáPodzimní prodloužená ve Slovanském domě začíná Prodloužená a kapela Lucky bandProdloužená a kapela Lucky band Tančíme na prodlouženéTančíme na prodloužené Tančíme na prodlouženéTančíme na prodloužené Tančíme na prodlouženéTančíme na prodloužené Sólo s rodiči při prodlouženéSólo s rodiči při prodloužené Taneční soutěžTaneční soutěž Tančíme Letkis na prodlouženéTančíme Letkis na prodloužené Tančíme Letkis na prodlouženéTančíme Letkis na prodloužené Lekce stolování a welcome drinkLekce stolování a welcome drink Speciální lekce stolováníSpeciální lekce stolování Učíme se degustovat vínoUčíme se degustovat víno Mícháme koktejlyMícháme koktejly A ochutnáváme koktejly :-)A ochutnáváme koktejly :-) RautRaut RautRaut RautRaut A nejoblíbenější čokofontányA nejoblíbenější čokofontány Skladký raut plný desertůSkladký raut plný desertů MikulášskáMikulášská MikulášskáMikulášská Vánoční ples v Lucerně za chvíli vypukne!Vánoční ples v Lucerně za chvíli vypukne! Vánoční plesVánoční ples Vánoční ples v LucerněVánoční ples v Lucerně Předtančení na Vánočním plesePředtančení na Vánočním plese Vánoční plesVánoční ples Vánoční ples LucernaVánoční ples Lucerna Akrobatický RnR - Vánoční plesAkrobatický RnR - Vánoční ples Akrobatický RnR - Vánoční plesAkrobatický RnR - Vánoční ples Vánoční ples v LucerněVánoční ples v Lucerně Vánoční plesVánoční ples Country lekceCountry lekce Country lekce ve Slovanském doměCountry lekce ve Slovanském domě Country lekceCountry lekce Country lekceCountry lekce Country lekceCountry lekce Soutěž na country lekciSoutěž na country lekci Country lekceCountry lekce MaškarníMaškarní MaškarníMaškarní MaškarníMaškarní MaškarníMaškarní MaškarníMaškarní MaškarníMaškarní MaškarníMaškarní MaškarníMaškarní Disco lekceDisco lekce Disco lekceDisco lekce Disco lekceDisco lekce Disco lekceDisco lekce Disco lekceDisco lekce Disco lekceDisco lekce Disco lekceDisco lekce Disco lekceDisco lekce Disco lekceDisco lekce Disco lekceDisco lekce Disco lekceDisco lekce Závěrečný plesZávěrečný ples Závěrečný plesZávěrečný ples Závěrečný plesZávěrečný ples Závěrečný plesZávěrečný ples Závěrečný plesZávěrečný ples Závěrečný plesZávěrečný ples Závěrečný plesZávěrečný ples Závěrečný plesZávěrečný ples Závěrečný plesZávěrečný ples Závěrečný plesZávěrečný ples Závěrečný plesZávěrečný ples Závěrečný plesZávěrečný ples Závěrečný plesZávěrečný ples


Videa z kurzů pro mládež