Česky / English Praha / Plzeň

Letní taneční soustředění 2017

Srdečně Vás zveme na VII. ročník Letního tanečního soustředění, které se koná koncem srpna 2017 ve středočeských Sedlčanech.

Pořádáme zvlášť soustředění pro dospělé páry, kterým je 18+ a zvlášť pro dětské, juniorské a mládežnické páry 18-.

V tabulce níže najdete termíny a přihlášku, podrobné informace určené pro jednotlivé skupiny zobrazíte kliknutím na řádku "popis" v přihlašovací tabulce nebo v horním navigačním menu (tmavý řádek se žlutým písmem jen o kousek výše).Prožijte s námi jedinečné (nejen taneční) zážitky na soustředění!

Prohlédněte si fotogalerii:
Fotky z minulých ročníků soustředění.

Soustředění pro dospělé páry se koná od čtvrtka 24. do neděle 27. srpna 2017, tedy tři dny plné tance a skvělé atmosféry.
Soustředění pro děti, juniory a mládež (taneční klub) se koná od neděle 27. do pátku 1. září. (do školy se jde až 4. 9.)

Přihláška na soustředění 2017:

Kód Popis Ubytování Termín Místo konání Lektoři Přihláška

Přihlaste se kliknutím na odkaz ve sloupečku "Přihláška" v řádce vybraného kurzu.

Postup po přihlášení:

Po přihlášení Vám přijdou automaticky na e-mail zadaný v přihlášce pokyny k platbě zálohy, která činí 1.000,- Kč za osobu. Doplatek za soustředění (přesnou cenu pro jednotlivé skupiny najdete v popisu soustředění spolu s ostatními podrobnými informacemi) se hradí po příjezdu na místě v hotovosti.Taneční sályTaneční sály Taneční seznamkaSeznamka Foto & VideoFoto & Video Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna