Česky / English Praha / Plzeň

Letní víkendové soustředění 2019

Srdečně Vás zveme na VIII. ročník Letního tanečního soustředění pro dospělé páry, které se bude konat první srpnový víkend ve středočeských Sedlčanech.

Níže najdete termín a podrobné informace k programu, ubytování a přihláškám. Přihlašování na soustředění bude zahájeno v nejbližších dnech.

Soustředění pro soutěžní taneční klub se koná od neděle 28. července do pátku 2. srpna, informace ke klubovému soustřední jsou uvedeny zde.INFORMACE k soustředění v Sedlčanech pro dospělé:

Termín konání soustředění:

Příjezd do Sedlčan je naplánován na pátek 2. srpna 2019 v podvečer mezi 17:00 a 18:00. Po příjezdu je na programu ubytování, večeře, první společný seminář a večerní practise. Končíme v neděli 4. srpna později odpoledne, odjezd do Prahy je plánován okolo 18:00.

Místo konání:

Areál Středního odborného učiliště Sedlčany a místního internátu (mapa). Vzdálenost od Prahy činí pouhých 65 km - hodina cesty autem, větší část po rychlostní silnici R4 (auta se dají parkovat přímo v oploceném areálu po celou dobu pobytu), nebo hodinu dvacet přímým autobusovým spojením ze zastávky Na Knížecí (Anděl).

Vybavení a ubytování:

Tančit, stravovat se a relaxovat budeme přímo v místním areálu. Pro tanec jsou zde 2 sály - jeden zrcadlový sál a jedna velká tělocvična (svými rozměry odpovídající spíše sportovní hale) - místa k tanci bude opravdu dost a dost :-) Ubytování můžete zvolit buď na internátu přímo v areálu SOU, nebo v nedalekém hotelu Florian, případně si zajistit vlastní ubytování v některém z okolních penzionů:

1) Na internátu: čtyřlůžkové pokoje, sprchy a WC společné na chodbě na patře. Určeno především pro čtveřice, které se vzájemně znají a předem se na spolubydlení domluví. A pak také pro všechny, kdo nostalgicky vzpomínají na vysokoškolské koleje :-)
2) Na internátu: dvojlůžkové pokoje - lze zajistit za příplatek čtyřlůžkový pokoj obsazený pouze dvěma osobami, sprchy a WC společné na chodbě na patře. Výhodou bydlení na internátu je, že jste v centru dění a máte vše po ruce.
3) V hotelu Florian***: který se nachází 5 minut vycházkové chůze od areálu s tanečními sály a jídelnou, dvojlůžkové pokoje s vlastní sprchou a WC jsou vybaveny navíc také televizí a WiFi internetem (určeno především pro dospělé s vyššími nároky na standard bydlení).
4) Vlastní ubytování můžete poptat ubytování v kterémkoliv z místních či okolních penzionů, ubytování v soukromí apod., případně za námi dojíždět z Prahy, na soustředění už s námi byly i páry, které bydlely ve vlastním obytném voze zaparkovaném v areálu internátu :-)

Pro koho je soustředění určeno:

Všem středně a více pokročilým účastníkům našich tanečních kurzů pro vysokoškoláky a dospělé (tedy páry, které jsou absolventy pokračovacího kurzu II nebo speciálek), návštěvníci sobotních seminářů a všichni další středně a více pokročilí tanečníci, kteří mají zájem na svých tanečních dovednostech během tohoto víkendu co nejvíce zapracovat. Soustředění je otevřeno i pro páry, které k nám do kurzů nechodí. Na začátku soustředění bude provedeno rozřazení do několika skupin dle výkonnosti, každá skupina bude mít svůj vlastní tréninkový program - když jedna skupina tančí, druhá odpočívá, má individuální lekce v druhém sále apod. Soustředění je určeno pouze pro dospělé páry 18 +, pro dětské, juniorské a mládežnické páry pořádáme samostatné soustředění v předchozím týdnu.

Lektorky a lektoři:

Tereza Prucková, Zuzana Neumitková, Lenka Nora Návorková, Petra Stehnová, Veronika Sedlecká, Jakub Vavruška, Tomáš Rybníček, Michal Necpál, František Kopecký, Tomáš Sedlecký a další.

Cena soustředění:

Cena soustředění se pohybuje od 2.500,- Kč do 4.000,- Kč za osobu včetně 21% DPH v závislosti na zvoleném typu ubytování:
A) Vlastní ubytování: 2.500,- Kč / osobu. Cena zahrnuje výukový program a plnou penzi od páteční večeře do nedělního oběda (včetně).
B) Internát - 4 lůžkový pokoj: 3.000,- Kč / osobu. Cena zahrnuje výukový program, ubytování na internátu ve čtyřlůžkovém pokoji a plnou penzi páteční večeře do nedělního oběda (včetně).
C) Internát - 2 lůžkový pokoj: 3.500,- Kč / osobu. Cena zahrnuje výukový program, ubytování na internátu ve čtyřlůžkovém pokoji obsazeném pouze dvěma osobami a plnou penzi od páteční večeře do nedělního oběda (včetně).
D) Hotel Florian - 2 lůžkový pokoj: 4.000,- Kč / osobu. Cena zahrnuje výukový program, ubytování ve dvoulůžkovém pokoji hotelu Florian a plnou penzi od páteční večeře do nedělního oběda (včetně).
Záloha ve výši 1.000,- Kč za osobu se platí do týdne po přihlášení, doplatek dle zvoleného ubytování se hradí hotově při příjezdu na soustředění.

Výukový program zahrnuje: ranní pohybovou průpravu (protahovací, uvolňovací a posilovací cviky), jeden dvouhodinový seminář věnovaný standardním tancům a jeden dvouhodinový seminář věnovaný latinskoamerickým tancům denně, večerní practise (procvičování tanečních sestav do všech tanců na hudbu). Celkem tedy více než 6 hodin tancování denně.

Přihláška na soustředění 2019:

Přihlášky na soustředění nám prosím posílejte e-mailem na adresu mail@vavruska.info

    V přihlášce prosím uveďte tyto údaje:
  • Jméno a příjmení partnera, jeho telefon a e-mailovou adresu
  • Jméno a příjmení partnerky, její telefon a e-mailovou adresu
  • Zvolené ubytování z nabízených možností: hotel Florian / Internát 4 lůžkový / Internát 2 lůžkový, vlastní ubytování
  • Zda jste účastníky našich tanečních kurzů a pokud ano, který kurz jste absovovali jako poslední (např. speciálky, pokračovací II apod.). Pokud k nám do kurzů nechodíte, ohodnoťte svou taneční úroveň (např. středně pokročilí, velmi pokročilí apod.).

Po přihlášení Vám potvrdíme přijetí Vaší přihlášky (v pracovní dny do 48 hodin) a pošleme Vám platební pokyny k úhradě zálohy, která činí 1.000,- Kč za osobu. Záloha je při odhlášení po 1. 7. 2019 nevratná. Doplatek ceny soustředění se hradí v hotovosti na místě po příjezdu.Taneční sályTaneční sály Taneční seznamkaSeznamka Foto & VideoFoto & Video Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna