Česky / English Praha / Plzeň

Semináře - sobotní open class

Nejkrásnější figury, nejpokročilejší technika a nejlepší trenéři pro zapálené tanečníky.

Semináře jsou určeny pro středně pokročilé tanečníky (účastníky našich kurzů i širokou veřejnost), kteří se chtějí naučít nejkrásnější figury a maximálně se soustředit také na techniku a celkové provedení jednotlivých tanců.

Semináře se konají vždy v sobotu odpoledne a fungují jako open class, rezervujete si tedy vždy jen jeden konkrétní termín a s ním konkrétní téma podle svých časových možností a toho, co Vás zajímá.Staňte se hvězdami tanečních parketů...

Vypsali jsme jarní termíny seminářů na březen - květen 2019.

Kromě lektorů, které již dobře znáte z kurzů a minulých seminářů se můžete na lekcích setkávat s našimi novými skvělými kolegy: Kateřinou Krakowkovou, skvělou tanečnicí a trenérkou, finalistkou Mistrovství ČR ve standardních i latinskoamerických tancích a mimo jiné také účastnicí poslední řady StarDance. Dále s Jakubem Necpálem, mladším bratrem Michala a výborným tanečníkem a taktéž finalistou MČR.

Datum Čas Kód Téma Popis tématu Sál Lektoři Rezervace

Přihlaste se kliknutím na odkaz ve sloupci "Rezervace" v řádce vybraného kurzu.


Lektoři seminářů:

Semináře vedou špičkoví lektoři, kteří jsou skvělými tanečníky (finalisté a medailisté Mistrovství České republiky) a zároveň i vynikajícími pedagogy.

Úroveň obtížnosti:

Semináře jsou určeny pro středně a více pokročilé tanečníky (v hierarchii našich kurzů absolventy pokračovacího kurzu I. nebo účastníky pokračovacího kurzu II. a speciálek). K účasti na semináři není nutné absolvovat jakýkoliv z našich kurzů a znát přesně ty figury, které vyučujeme v kurzech, předpokládá se ale základní znalost tance a jeho typických základních figur.

Termíny, místo konání a cena:

Semináře se konají vždy v sobotu odpoledne (viz rozpis termínů a témat dále v tabulce), obsahují 3 vyučovací lekce (3 x 45 minut + 2x přestávka á 10 minut) a cena činí 800,- Kč za pár. Tančíme ve Velkém sále Paláce Charitas, Karlovo náměstí 5, Praha 2.

Způsob přihlášení a placení:

Sobotní semináře je možné zaplatit on-line Vaší platební kartou bezprostředně po vyplnění přihlášky - stejně, jako když si objednáváte například vstupenky do divadla či na koncert. Po odeslání přihlášky budete přesměrováni na 3D zabezpečenou platební bránu, kde vyplníte údaje ze své platební karty, a po jejich ověření se platba přiřadí k Vaší přihlášce. Tím bude vše vyřízeno během chvilky z pohodlí Vašeho počítače - přihláška i platba najednou. Platnost neuhrazené přihlášky na seminář je 20 minut, pokud za tuto dobu nebude zaplacena, automaticky se stornuje.

Pokud Vám z jakéhokoliv důvodu platba kartou přes internet nevyhovuje, je možné vyřídit hotovostní platbu osobně v naší pokladně na Karlově náměstí 5. V takovém případě přihlášku zatím nevyplňujte, na seminář Vás současně s platbou přihlásí naše pokladní.Taneční sályTaneční sály Taneční seznamkaTaneční seznamka Dárkový poukazDárkový poukaz Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna