Česky / English Praha / Plzeň

Individuální lekce - tanec jen pro Vás

Taneční lekce přesně podle Vašich představ s tanečním mistrem, který je jen Váš.

Individuální lekce jsou určeny především pro páry, které nemohou navštěvovat klasický taneční kurz, preferují intenzivní individální přístup nebo potřebují rychle zvládnout konkrétní tanec: například novomanželské sólo na svatbě, zahájení firemního plesu apod.

Individuální lekce se může zúčastnit buď jeden pár, nebo samotná žena či samotný muž, případně 2 páry současně (týmová individuální lekce).

Termíny výuky:

Lekce se domlouvají vždy na základě kombinace volných hodin v sále, Vašich časových možností a možností našich lektorek a lektorů. Lekce se mohou konat zcela libovolně jak v dopoledních, tak odpoledních i večerních hodinách, ve všední dny i o víkendu. Víkendům dáváme přednost, protože Vám můžeme nabídnout více volných termínů v sálech.

Místo výuky:

Individuální lekce se konají obvykle v Zrcadlovém či Velkém sále Paláce Charitas - adresy a fotky sálů najdete pod odkazem taneční sály.

Lektoři:

Individuální lekce vedou lektoři TŠ Vavruška: Zuzana Neumitková, Tereza Bufková, Petra Stehnová, Tomáš Rybníček, Michal Necpál, František Kopecký, Jan Synáček a Ondřej Rydl.

Cena výuky, způsob platby:

Základní cena za jednu 60-ti minutovou lekci činí 990,- Kč za osobu či pár.
Cena zahrnuje 21% DPH, pronájem ozvučeného sálu, knihovnu s výběrem taneční hudby a výuku 1 lektora či lektorky.

Při objednání a platbě 6 a více lekcí najednou činí cena za 1 lekci 890,- Kč.
Při objednání a platbě 11 a více lekcí najednou činí cena za 1 lekci 840,- Kč.
Příplatek při výběru lektora, který je finalistou Mistrovství České republiky ve standardních a latinskoamerických tancích (Bufková, Neumitková, Necpál, Rybníček) činí 200,- Kč za lekci.
Při objednání týmové lekce (2 páry najednou) se neplatí žádný příplatek. Pozornost lektora však bude rozdělena mezi více lidí.
Platba probíhá vždy hotově před zahájením lekce v naší pokladně, kde dostanete potvrzení o zaplacení lekce, kterým se prokážete lektorovi.

Způsob objednání:

E-mailem na adresu mail@vavruska.info prosím napište, kolik lekcí objednáváte, kolik lidí se lekce zúčastní (pár / muž / žena / více párů), v jakém termínu byste lekci mohli absolvovat, jakou lektorku či lektora preferujete a co od lekce očekáváte (za jakým účelem ji objednáváte - např. svatební tanec, zahájení plesu, zdokonalení valčíku apod.). Nezapomeňte prosím připojit své kontaktní údaje (jméno, e-mail, telefon). Do 24 hodin se Vám ozveme a nabídneme Vám možné volné termíny lekcí.Taneční sályTaneční sály Taneční seznamkaTaneční seznamka Dárkový poukazDárkový poukaz Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna