Česky / English Praha / Plzeň

Akce pro mládež

Pořádáme pro Vás vždycky něco navíc: součástí tanečních kurzů pro mládež je i mnoho doprovodných akcí, které organizujeme pro účastníky našich kurzů a jejich rodiče.

Snažíme se, aby naše prodloužené, plesy i speciální lekce byly pro Vás jedinečným zážitkem, a to jak tanečním, tak hudebním. Na akcích proto uvidíte vystoupení profesionálních českých tanečníků i skupinových formací a k tanci Vám budou hrát nejlepší taneční orchestry.Přehled akcí, které pro Vás pořádáme, a aktuálních termínů:

Podzimní prodloužené lekce Podzimní prodloužené lekce
Čekají vás tři hodiny tance nejen s partnery, s nimiž tančíte v tanečních kurzech, ale také sóla s rodiči, prarodiči, se sourozenci, kamarády a dalšími vašimi známými. Těšit se můžete na předtančení, soutěže o lákavé ceny, a především dobrou zábavu s hudební skupinou Lucky band.

Termín akce: dle rozvrhu kurzů

Speciální lekce stolování spojená s rautem Speciální lekce stolování spojená s rautem
Nejprve si vysvětlíme všechny zásady správného stolování, k jakým pokrmům správně použít které příbory, jaké skleničky se podávají k jakým nápojům, jak degustovat víno, jíst ryby či mořské plody, a pak si toto všechno vyzkoušíme během rautu. Uvidíte i ukázky míchání koktejlů či ohňovou show spojenou s flambováním palačinek.

Termín akce: dle rozvrhu kurzů, Palác Charitas

Vánoční ples Vánoční ples Více informací k programu a prodeji vstupenek.
Největší událost první poloviny tanečních kurzů, první skutečný vstup do dospělé večerní společnosti. Vánoční ples má vždycky nezapomenutelnou romantickou atmosféru, kterou mu dodává nejen atraktivní program v podobě řady předtančení, soutěží, ale především vánoční taneční pohádka a série vánočních tanečních hitů.

Termín akce: středa 13., čtvrtek 14. a pátek 15. prosince 2017, Lucerna

Maškarní bál Maškarní bál
Maškarní miniples je nejzábavnější akcí sezóny. Tančit například v potápěčských ploutvích a dýchat přitom se šnorchlem v ústech je neopakovatelný zážitek. Masky nosí pouze tanečníci z kurzů, rodiče na tuto akci chodí oblečeni společensky.

Termín akce: druhá polovina ledna 2018

Slavnostní závěrečný květinový ples Slavnostní závěrečný květinový ples
Slavnostní zakončení základních tanečních kurzů - vyvrcholení celé sezóny. Slavnostní nástup absolventů, předávání dárků partnerům, mnoho soutěží, tanečních her a tradičních i netradičních tanců Vás čeká na parketě dekorovaném bohatou jarní květinovou výzdobou.

Termín akce: neděle 4. března Žofín, sobota 10. března, neděle 11. března a sobota 17. března 2018 Lucerna

Závěrečný ples pokračovacích kurzů Závěrečný ples pokračovacích kurzů
Závěrečný ples pro absolventy jarních pokračovacích kurzů. Každý kurz na tomto plese tančí své vlastní skupinové předtančení - choreografii, kterou během kurzu natrénujeme. Kromě toho se v rácmi plesu koná skutečná taneční soutěž o krále parketu.

Termín akce:začátek června 2018

Po červeném koberci do tanečních Po červeném koberci do tanečních
Seznamovací večer pro budoucí účastníky tanečních kurzů a jejich rodiče. Koná se vždy v květnu pro již přihlášené účastníky tanečních kurzů v následující sezóně. Součástí programu jsou informace k průběhu tanečních, módní přehlídka, taneční ukázky a show, slosování přihlášek o ceny.

Termín akce: konec května / začátek června

Zpět na informace o kurzech pro mládež a přihlášky