Česky / English Praha / Plzeň

Akce kurzů pro dospělé

V rámci taneční sezóny pro Vás pořádáme čtyři plesy: v prosinci Vánoční ples a také speciální Předsilvestrovskou tančírnu, v lednu Gala ples s královsky volným parketem, v březnu Květinový ples s hudebním doprovodem skvělých tanečních orchestrů, abyste si mohli procvičit to, co se na kurzech naučíte, kvalitně si zatančit a pobavit se se svými přáteli.Přehled aktuálních termínů:

Pozvánka na Vánoční ples Vánoční ples | sobota 10. prosince 2016 | Slovanský dům

Ve vánočně vyzdobeném sále Slovanského domu pořádáme ples s nezaměnitelnou předvánoční atmosfrou. K tanci Vám bude hrát velký taneční orchestr Golden Big Band Praha, který Vám kromě klasických skladeb zahraje i speciální sérii vánočních písní k tanci. Těšit se můžete i na předtančení mistrovských párů.

Prodej vstupenek začne od 1. listopadu 2016.

Prohlédněte si fotogalerii z loňského plesu.

Pozvánka na Předsilvestrovskou tančírnu 1. Předsilvestrovská tančírna | čtvrtek 29. prosince 2016
2. Předsilvestrovská tančírna | pátek 30. prosince 2016


Přijďte oslavit odchod starého a příchod nového roku tancem. Tradiční akce, kterou na sklonku roku pořádáme v sálech Paláce Charitas. Welcome drink a tapas v ceně vstupenky. Pro velký zájem o tuto akci v minulých letech se koná letos Předsilvestrovská tančírna hned dvakrát: ve čtvrtek 29. a v pátek 30. prosince.

Prodej vstupenek začne od 1. prosince 2016.

Prohlédněte si fotogalerii z loňské tančírny.

Pozvánka na Gala ples Gala ples | sobota 28. ledna 2017 | Slovanský dům

Ples je určený pro každého, kdo si rád zatančí na volném parketě a je ochotný za luxus královsky volného parketu zaplatit o něco vyšší vstupné. Pro velký úspěch předchozích letos pořádáme již sedmý ročník! Od loňska jsme pozměnili název z dřívějšího VIP ples na Gala ples.

Prodej vstupenek začne od 1. prosince 2016.

Prohlédněte si fotogalerii z loňského plesu.

Pozvánka na Květinový ples Květinový ples | pátek 3. března 2017 | Slovanský dům

V nádherně vyzdobených a květinami provoněných sálech Slovanského domu se koná Jarní květinový ples pro dospělé. Ve Velkém sále Vám bude hrát k tanci taneční kapela Lucky band, v Malém sále pak nejnovější taneční hity naši DJové z tančírny.

Prodej vstupenek začne od 1. února 2017.

Prohlédněte si fotogalerii z loňského plesu.