Česky / English Praha / Plzeň
Akce

Akce a plesy

Kromě kurzů pořádáme i společenské akce: pravidelnou tančírnu na Karlově náměstí, plesy pro mládež a pro dospělé.

K pravidelným akcím patří i každoroční letní taneční soustředění, které pořádáme předposlední prázdninový prodloužený víkend ve středočeských Sedlčanech.


 • dalsi-nabidka-tancirnaTančírna
 • dalsi-kurzy-soustredeniLetní soustředění 2019
 • dalsi-nabidka-akce-pro-dospelePlesy a akce pro dospělé
 • dalsi-nabidka-akce-pro-mladezPlesy a akce pro mládež

 • Přijměte srdečné pozvání na naše společenské akce!

  Tančírna v Paláci Charitas na Karlově náměstí je otevřená každý sobotní večer všem milovníkům tance, kteří si chtějí přijít zatančit standardní a latinskoamerické tance, poslechnout si dobrou taneční hudbu a příjemně se pobavit se svými přáteli na našem baru. Je určena jak současným či bývalým účastníkům našich kurzů, tak i ostatní taneční veřejnosti. Od června do září se kromě sobot tančírna koná také ve středu.

  Srdečně Vás zveme i na některý z našich plesů. Pro mládež pořádáme v rámci sezóny podzimní prodlouženou, vánoční ples, maškarní bál a květinový ples. Pro dospělé pak pořádáme v posinci vánoční ples, v únoru GALA ples a v březnu květinový ples. Přehled akcí, program, a především aktuální termíny, najdete v sekci akcí pro mládež či pro dospělé.

  Naše služby můžete vyzkoušet i mimo taneční svět: v našich sálech pro Vás rádi uspořádáme vzdělávací či společenskou akci. Disponujeme špičkovou AV technikou a zajišťujeme kompletní kongresový full-servis včetně cateringu.  Taneční seznamkaTaneční seznamka Taneční sályTaneční sály Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna Dárkový poukazDárkový poukaz