Česky / English Praha / Plzeň

Srdečně Vás zveme na slavnostní závěrečný Květinový ples:

Pozvánka na Závěrečný ples pro mládež

Vstupenky jsou v prodeji od 25. ledna v našich pokladnách. Aktuální stav vstupenek:

 • Sobotní ples 13. 2. ve Slovanském domě je kompletně vyprodán pro rodiče a hosty i účastníky kurzů.
 • Sobotní ples 20. 2. v Lucerně je kompletně vyprodán pro rodiče a hosty. Pro účastníky kurzů jsou vstupenky "K TANCI" stále k dispozici.
 • Nedělní ples 21. 2. v Lucerně je kompletně vyprodán pro rodiče a hosty. Pro účastníky kurzů jsou vstupenky "K TANCI" stále k dispozici.
 • Vzhledem k mimořádně velkému zájmu o vstupenky pro rodiče a hosty, který byl letos násobně větší, než jsme zaznamenali v minulých ročnících, nabízíme rodičům a absolventům kurzů pro mládež možnost přijít na Květinový ples, který se bude konat po jarních prázdninách v sobotu 19. března ve Slovanském domě.


  Rodičům pak také doporučujeme, aby se přišli podívat, jak se jejich děti naučily tančit, na závěrečnou lekci kurzu, která se koná v týdnu od úterý 9. do pondělí 15. února 2015.


  Slavnostní večer plný vůně květin u příležitosti zakončení základních tanečních kurzů. Těšit se můžete na slavnostní nástup absolventů tanečních kurzů, předtančení, soutěže, sóla pro absolventy tanečních s jejich rodiči, taneční série vyhrazené jen pro rodiče a hosty plesu a spoustu dobré zábavy s Vašimi tanečními mistry.

  Ples se koná třikrát vždy od 19:00 do 23:30 se stejným programem:

 • V sobotu 13. února ve Slovanském domě, hraje Lucky band, doporučen pro kurzy M15 a M16, eventuálně též M14 a M15.
 • V sobotu 20. února v Lucerně, hraje Golden Big Band Praha, doporučen pro kurzy M14, M15, M18 a M19.
 • V neděli 21. února v Lucerně, hraje Golden Big Band Praha, doporučen pro kurzy M10, M11, M12, M13.
 • Rozdělení plesů je pouze doporučené, z termínů si lze po domluvě dívky a chlapce "v páru" vybrat.
 • Závěrečný ples je volná vstupenková akce kurzů pro mládež, nemáme možnost ovlivnit, kolik dívek a chlapců na ples přijde, doporučujeme účastníkům kurzu, aby si předem domluvili partnera / partnerku (jednoho či více), s nimiž si během večera chcete zatančit.
 • Kromě termínů můžete volit ples také podle sálu, který Vám více vyhovuje.

  Slovanský dům má menší parket, zato je plně klimatizovaný, zcela nekuřácký, jsou zde nižší ceny nápojů a vstupenky k sezení pro rodiče a hosty jsou levnější. Lucerna je pro řadu lidí tradičnějším prostorem, nabízí více míst s přímým výhledem na parket, postrádá však klimatizaci, na druhém balkoně je povoleno kouření a nápoje jsou oproti Slovanském domu dražší.


  Předprodej vstupenek:

  Závěrečný ples je doprovodná "VSTUPENKOVÁ AKCE" tanečních kurzů pro mládež 2015/2016 a není součástí osmnácti vyučovacích lekcí obsažených v ceně kurzu (což všude a předem transparentně klientům sdělujeme). Cenově zvýhodněné vstupenky "K TANCI" pro současné účastníky tanečních kurzů pro mládež stojí 220,- Kč a platí pouze spolu s platnou průkazkou letošního účastníka kurzu.

  Vstupenky k sezení pro rodiče a hosty ve Slovanském domě stojí 300,- Kč (shodně ke všem stolům): viz plán stolového uspořádání SD.
  Vstupenky k sezení pro rodiče a hosty v Lucerně jsou cenově odstupňované podle místa k sezení: viz plán stolového uspořádání LUC.

 • Lucerna: stoly bez výhledu na parket - všechna patra: 300,- Kč
 • Lucerna: 2. balkon, stoly s výhledem na parket: 350,- Kč
 • Lucerna: Přízemí, stoly s výhledem na parket: 380,- Kč
 • Lucerna: 1. balkon, stoly s výhledem na parket: 400,- Kč
 • Lucerna: Lože (prodej pouze vcelku): 400,- Kč za 1 místo + 1 místo v loži zdarma (např. lože pro 7 osob = 6 x 400 = 2.400,- Kč).
 • Vstupenky jsou k dostání na lekcích ve Slovanském domě, Obecním domě a v naší stálé pokladně na Karlově náměstí 5.
  Pokladna je otevřena od pondělí do pátku od 13:30 do 20:00. V pokladně lze platit pouze hotově. Bankomaty Komerční banky a České spořitelny jsou přímo v budově.

  Na ples je vhodné přijít ve formálním společenském oblečení.

  dívky: společenské večerní šaty, doporučujeme dlouhé, důležité je však aby Vám nebránily v pohybu a tanci.
  pánové: tmavý oblek se společenskou košilí, kravatou či motýlkem
  rodiče a hosté: společenské večerní šaty / oblek se společenskou košilí, kravatou či motýlkem

  Generálka slavnostního nástupu (pouze pro absolventy, bez účasti rodičů) proběhne v den plesu od 17:00 do 18:15, sál bude pro příchod rodičů a hostů otevřený od 18:15, ples začíná v 19:00.


  V odkazech níže najdete fotky a adresu sálu, kde se ples koná, plánek stolového uspořádání, doporučené oblečení na ples a adresu naší pokladny, kde lze zakoupit vstupenky:


  Taneční sályTaneční sály Stolové uspořádáníStolové uspořádání Oblečení do kurzuOblečení do kurzu Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna