Česky / English Praha / Plzeň

Zveme Vás na Květinový ples tanečních kurzů pro mládež:

Pozvánka na Závěrečný ples pro mládež

Ples v neděli 26. 2. na Žofíně je k sezení ZCELA vyprodán, zbývají pouze vstupenky K TANCI pro účastníky kurzů - platí jen s průkazkou. Vybírat můžete i z dalších termínů Květinového plesu, kde zatím vstupenky jsou k dostání ve větším množství.


Slavnostní večer plný vůně květin u příležitosti zakončení základních tanečních kurzů pro mládež. Těšit se můžete na slavnostní nástup absolventů tanečních kurzů, předtančení, soutěže, sóla pro absolventy tanečních s jejich rodiči, taneční série vyhrazené jen pro rodiče a hosty plesu a spoustu dobré zábavy s Vašimi tanečními mistry.

Ples se koná čtyřikrát vždy od 19:00 do 23:30 se stejným programem:

 • V neděli 26. února v paláci Žofín, termín doporučen pro kurzy M101, M02, M03 a M18.
 • Ve čtvrtek 2. března ve Slovanském domě, termín doporučen pro kurzy M17 a M19.
 • V sobotu 4. března v Lucerně, termín doporučen pro kurzy M13, M14 a M15.
 • V neděli 5. března v Lucerně, termín doporučen pro kurzy M10, M11 a M12.
 • Rozdělení plesů je pouze doporučené, z termínů si lze po domluvě dívky a chlapce "v páru" vybrat.
 • Závěrečný ples je doprovodná vstupenková akce kurzů pro mládež, nemáme možnost ovlivnit, kolik dívek a chlapců na ples přijde, doporučujeme účastníkům kurzu, aby si předem domluvili partnera / partnerku (jednoho či více), s nimiž si během večera chcete zatančit.

 • Ceny a prodej vstupenek:

  Vstupenky "K TANCI" pro současné účastníky tanečních kurzů pro mládež stojí 220,- Kč (platí jen s průkazkou 2016/2017).
  Vstupenky k sezení pro rodiče a ostatní hosty plesu stojí od 300,- Kč do 400,- Kč (podle místa k sezení v sále - viz plánky jednotlivých sálů):
  Plán stolového uspořádání a ceník vstupenek Žofín.
  Plán stolového uspořádání a ceník vstupenek Slovanský dům.
  Plán stolového uspořádání Lucerna. V Lucerně bude nekuřácký i druhý balkon, kouření je povoleno pouze na galerii 2. balkonu.

  Závěrečný ples je doprovodná "VSTUPENKOVÁ AKCE" tanečních kurzů pro mládež 2016/2017 a není součástí osmnácti vyučovacích lekcí obsažených v ceně kurzu (což všude a předem transparentně klientům sdělujeme). Cenově zvýhodněné vstupenky "K TANCI" jsou určeny pro absolventy letošních tanečních kurzů pro mládež a platí pouze spolu s platnou průkazkou letošního účastníka kurzu.

  Vstupenky jsou k dostání na lekcích na Žofíně, ve Slovanském domě, Obecním domě a v naší stálé pokladně na Karlově náměstí 5.
  Pokladna je otevřena od pondělí do pátku od 13:30 do 20:00. V pokladně lze platit pouze hotově. Bankomaty Komerční banky a České spořitelny jsou přímo v budově.

  Na ples je vhodné přijít ve formálním společenském oblečení.

  dívky: společenské večerní šaty, doporučujeme dlouhé, důležité je však aby Vám nebránily v pohybu a tanci.
  pánové: tmavý oblek se společenskou košilí, kravatou či motýlkem
  rodiče a hosté: společenské večerní šaty / oblek se společenskou košilí, kravatou či motýlkem

  Generálka slavnostního nástupu (pouze pro absolventy, bez účasti rodičů) proběhne v den plesu od 17:00 do 18:15, sál bude pro příchod rodičů a hostů otevřený od 18:15, ples začíná v 19:00.


  V odkazech níže najdete fotky a adresu sálu, kde se ples koná, plánek stolového uspořádání, doporučené oblečení na ples a adresu naší pokladny, kde lze zakoupit vstupenky:


  Taneční sályTaneční sály Plesy a akceStolové uspořádání Oblečení do kurzuOblečení do kurzu Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna