Česky / English Praha / Plzeň

Zveme Vás na závěrečný Květinový ples kurzů pro mládež:

Pozvánka na Závěrečný ples pro mládež

Slavnostní večer plný vůně květin u příležitosti zakončení základních tanečních kurzů pro mládež. Těšit se můžete na slavnostní nástup absolventů tanečních kurzů, předtančení, soutěže, sóla pro absolventy tanečních s jejich rodiči, taneční série vyhrazené jen pro rodiče a hosty plesu a spoustu dobré zábavy s Vašimi tanečními mistry.

Ples se koná čtyřikrát vždy od 19:00 do 23:30 se stejným programem:

 • V neděli 3. března v paláci Žofín, termín doporučen pro kurzy M01, M02 a M03 (nedělní Žofínské kurzy). Prodej od 3. 2.
 • V sobotu 9. března v Lucerně, termín doporučen pro kurzy M13, M14, M17, M18 a M19 (pondělní a páteční kurzy). Prodej od 4. 2.
 • V neděli 10. března v Lucerně, termín doporučen pro kurzy M10, M11, M12 a M16 (nedělní kurzy SD a čtvrtek). Prodej od 3. 2.
 • V sobotu 16. března v Lucerně, termín doporučen pro kurzy M04, M05 a M15 (úterní a středa). Prodej od 5. 2.
 • Rozdělení plesů je pouze doporučené, z termínů si lze po domluvě dívky a chlapce "v páru" vybrat.
 • Závěrečný ples je doprovodná vstupenková akce kurzů pro mládež, doporučujeme účastníkům kurzu, aby si domluvili partnera / partnerku (jednoho či více), s nimiž si během večera chcete zatančit.

 • Prodej vstupenek a ceník:

  Květinový ples je doprovodná "VSTUPENKOVÁ AKCE" tanečních kurzů pro mládež 2018/2019 a není součástí vyučovacích lekcí obsažených v ceně kurzu. Vstupenky "K TANCI" pro účastníky kurzů stojí 250,- Kč a platí jen spolu s průkazkou letošního účastníka kurzu. V prodeji jsou jen v papírové (fyzické) podobě při vyučovacích lekcích na Žofíně, v Obecním a Slovanském domě a v naší stálé pokladně v paláci Charitas na Karlově náměstí 5. Vstupenky "k tanci" tedy není možné koupit on-line na webu.

  Vstupenky k sezení pro rodiče a hosty budou k dostání stejně jako vstupenky na prodlouženou a Vánoční ples buď online na našem webu (vstupenky zaplatíte platební kartou a přijdou Vám v elektronické podobě na Váš e-mail) nebo si je můžete přijít koupit osobně a zaplatit hotově do naší stálé pokladny na Karlově náměstí 5, která je otevřena od pondělí do pátku od 13.00 do 19.00 hodin, k dispozici budou i v mobilních pokladnách před začátkem vyučovacích lekcí ve Slovanském a Obecním domě či na Žofíně. V pokladnách lze za vstupenky platit pouze v hotovosti a dostanete je vytištěné v papírové podobě. Rezervace vstupenek z organizačních důvodů neprovádíme, děkujeme za pochopení.

  Na ples je vhodné přijít ve formálním společenském oblečení.

  dívky: společenské večerní šaty, doporučujeme dlouhé, důležité je však, aby Vám nebránily v pohybu a tanci.
  pánové: tmavý oblek se společenskou košilí, kravatou či motýlkem
  rodiče a hosté: společenské večerní šaty / oblek se společenskou košilí, kravatou či motýlkem

  Generálka slavnostního nástupu (pouze pro absolventy, bez účasti rodičů) proběhne v den plesu od 17:00 do 18:15, sál bude pro příchod rodičů a hostů otevřený od 18:15, ples začíná v 19:00.


  V odkazech níže najdete fotky a adresu sálu, kde se ples koná, plánek stolového uspořádání, doporučené oblečení na ples a adresu naší pokladny, kde lze zakoupit vstupenky:


  Taneční sályTaneční sály Plesy a akceProdej vstupenek Oblečení do kurzuOblečení do kurzu Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna