Česky / English Praha / Plzeň

Srdečně Vás zveme na Vánoční plesy kurzů pro mládež:

Pozvánka na Vánoční ples pro mladeže

Vážení účastníci tanečních kurzů, vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na Vánoční plesy, které se konají v Lucerně v úterý 11., středu 12. a čtvrtek 13. prosince 2018 podle harmonogramu kurzů uvedeného níže. Vánoční ples je největší událost první poloviny tanečních kurzů. Těšit se můžete na skvělou hudbu v podání Tuxedo orchestra, předtančení hvězdných tanečních párů, sólo s rodiči, soutěž a především večer plný tance a zábavy.

Ples se koná třikrát se stejným programem:

 • V úterý 11. prosince 2018 od 19:00 do 23:30 v Lucerně pro kurzy M01, M02, M03, M04, M05.
 • Ve středu 12. prosince 2018 od 19:00 do 23:30 v Lucerně pro kurzy M10, M11, M12, M13.
 • Ve čtvrtek 13. prosince 2018 od 19:00 do 23:30 v Lucerně pro kurzy M14, M15, M16, M17, M18, M19.
 • Ples je vstupenková akce kurzů pro mládež, není součástí kurzu, doporučujeme účastníkům kurzu, aby si předem domluvili partnera / partnerku (jednoho či více), s nimiž si během večera chcete zatančit.
 • Rozdělení termínů podle kurzů (viz rozpis lekcí) je doporučené, pokud se domluví v páru dívka s chlapcem, mohou si z termínů vybrat. Kapacita jednotlivých plesů je omezena, doporučujeme zakoupit vstupenky včas, před konáním plesu může být termín, o který máte zájem, nebo který je doporučený pro Váš kurz, už zcela vyprodaný.

  Prodej vstupenek a ceník:

  Vánoční ples je doprovodná "VSTUPENKOVÁ AKCE" tanečních kurzů pro mládež 2018/2019 a není součástí vyučovacích lekcí obsažených v ceně kurzu. Vstupenky "K TANCI" pro účastníky kurzů stojí 250,- Kč a platí jen spolu s průkazkou letošního účastníka kurzu. V prodeji jsou jen v papírové (fyzické) podobě při vyučovacích lekcích na Žofíně, v Obecním a Slovanském domě a v naší stálé pokladně v paláci Charitas na Karlově náměstí 5. Vstupenky "k tanci" tedy není možné koupit on-line na webu.

  Vstupenky k sezení pro rodiče a hosty budou k dostání stejně jako vstupenky na prodlouženou buď online na našem webu (vstupenky zaplatíte platební kartou a přijdou Vám v elektronické podobě na Váš e-mail) nebo si je můžete přijít koupit osobně a zaplatit hotově do naší stálé pokladny na Karlově náměstí 5, která je otevřena od pondělí do pátku od 13.00 do 19.00 hodin, k dispozici budou i v mobilních pokladnách před začátkem vyučovacích lekcí ve Slovanském a Obecním domě či na Žofíně. V pokladnách lze za vstupenky platit pouze v hotovosti a dostanete je vytištěné v papírové podobě. Rezervace vstupenek z organizačních důvodů neprovádíme, děkujeme za pochopení.

  Ceník vstupenek k sezení:
 • Lucerna: stoly bez výhledu na parket - všechna patra: 300,- Kč
 • Lucerna: 2. balkon, stoly s výhledem na parket: 350,- Kč
 • Lucerna: Přízemí, stoly s výhledem na parket: 380,- Kč
 • Lucerna: 1. balkon a lože, stoly s výhledem na parket: 400,- Kč
 • Na ples je vhodné přijít ve formálním společenském oblečení.

  dívky: společenské večerní šaty doporučujeme dlouhé, krátké však mohou také být
  pánové: tmavý oblek se společenskou košilí, kravatou či motýlkem
  rodiče a hosté: společenské večerní šaty / oblek se společenskou košilí, kravatou či motýlkem

  V odkazech níže najdete fotky a adresu sálu, kde se ples koná, plánek stolového uspořádání, doporučené oblečení na ples a adresu naší pokladny, kde lze zakoupit vstupenky:  Taneční sályTaneční sály Plesy a akceProdej vstupenek Oblečení do kurzuOblečení do kurzu Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna