Česky / English Praha / Plzeň

Srdečně Vás zveme na Vánoční plesy kurzů pro mládež:

Pozvánka na Vánoční ples pro mladeže

PÁTEČNÍ A NEDĚLNÍ PLES JE ZCELA VYPRODANÝ - jak k sezení, tak k tanci (pro účastníky kurzů). Dostatek volných vstupenek máme na čtvrteční ples 10. 12. v Lucerně. Bohužel, dva víkendové dny po sobě je Lucerna v předvánočním období plném koncertů a společenských akcí nedostupná, nemůžeme Vám proto nabídnout ples například v pátek a sobotu, jak bychom si sami přáli.


Předprodej vstupenek od 23. listopadu v našich pokladnách.


Největší událost první poloviny tanečních kurzů. Těšit se můžete na skvělou hudbu v podání orchestrů Lucky band a Golden Big Band Praha, předtančení hvězdných tanečních párů, sólo s rodiči, soutěž a především večer plný tance a zábavy.

Ples se koná se stejným programem třikrát:

 • Ve čtvrtek 10. prosince 2015 od 19:00 do 23:30 v Lucerně. Hraje Golden Big Band Praha.
 • V pátek 11. prosince 2015 od 19:00 do 23:30 v Lucerně. Hraje Golden Big Band Praha. - VYPRODÁNO
 • V neděli 13. prosince 2015 od 19:00 do 23:30 ve Slovanském domě. Hraje Lucky band. - VYPRODÁNO
 • Ples je vstupenková akce kurzů pro mládež, není součástí kurzu, nemáme proto možnost ovlivnit, kolik dívek a chlapců na ples přijde, doporučujeme účastníkům kurzu, aby si předem domluvili partnera / partnerku (jednoho či více), s nimiž si během večera chcete zatančit.
 • Rozdělení termínů podle kurzů (viz pozvánka a rozpis lekcí) je jen doporučené, pokud se domluví v páru dívka s chlapcem, mohou si libovolně vybrat. Kapacita jednotlivých plesů je omezena, doporučujeme zakoupit vstupenky včas, před konáním plesu může být termín, o který máte zájem, nebo který je doporučený pro Váš kurz, už zcela vyprodaný.

  Kromě termínů můžete volit ples také podle sálu, který Vám více vyhovuje. Slovanský dům má menší parket, zato je plně klimatizovaný, zcela nekuřácký, jsou zde nižší ceny nápojů a vstupenky k sezení pro rodiče a hosty jsou levnější. Lucerna je pro řadu lidí tradičnějším prostorem, nabízí více míst s přímým výhledem na parket, postrádá však klimatizaci, na druhém balkoně je povoleno kouření a nápoje jsou oproti Slovanském domu dražší.

  Předprodej vstupenek:

  Vánoční ples je doprovodná "VSTUPENKOVÁ AKCE" tanečních kurzů pro mládež 2015/2016 a není součástí vyučovacích lekcí obsažených v ceně kurzu. Cenově zvýhodněné vstupenky "K TANCI" pro současné účastníky tanečních kurzů pro mládež stojí 220,- Kč a platí pouze spolu s platnou průkazkou letošního účastníka kurzu.

  Vstupenky k sezení pro rodiče a hosty ve Slovanském domě stojí 300,- Kč (shodně ke všem stolům): viz plán stolového uspořádání SD.
  Vstupenky k sezení pro rodiče a hosty v Lucerně jsou cenově odstupňované podle místa k sezení: viz plán stolového uspořádání LUC.

 • Lucerna: stoly bez výhledu na parket - všechna patra: 300,- Kč
 • Lucerna: 2. balkon, stoly s výhledem na parket: 350,- Kč
 • Lucerna: Přízemí, stoly s výhledem na parket: 380,- Kč
 • Lucerna: 1. balkon, stoly s výhledem na parket: 400,- Kč
 • Lucerna: Lože (prodej pouze vcelku): 400,- Kč za 1 místo + 1 místo v loži zdarma (např. lože pro 7 osob = 6 x 400 = 2.400,- Kč).
 • Vstupenky jsou k dostání na lekcích ve Slovanském a Obecním domě a v naší stálé pokladně v Paláci Charitas - Karlovo náměstí 5.
  Pokladna je otevřena od pondělí do pátku od 13:30 do 20:00. V pokladně lze platit pouze hotově. Bankomaty Komerční banky a České spořitelny jsou přímo v budově.

  Na ples je vhodné přijít ve formálním společenském oblečení.

  dívky: společenské večerní šaty doporučujeme dlouhé, krátké však mohou také být
  pánové: tmavý oblek se společenskou košilí, kravatou či motýlkem
  rodiče a hosté: společenské večerní šaty / oblek se společenskou košilí, kravatou či motýlkem

  V odkazech níže najdete fotky a adresu sálu, kde se ples koná, plánek stolového uspořádání, doporučené oblečení na ples a adresu naší pokladny, kde lze zakoupit vstupenky:  Taneční sályTaneční sály Stolové uspořádáníStolové uspořádání Oblečení do kurzuOblečení do kurzu Kontakty a pokladnaKontakty a pokladna